PERSONISKĀ IEPIRKŠANĀS KOPĀ AR STILISTU

Lai būtu vieglāk orientēties mainīgajā modes pasaulē, mēs piedāvājam individuālo iepirkšanos kopā ar stilistu, kuras laikā klientam būs iespēja uzzināt, kā veidot vai izkopt savu personīgo stilu, kādas ir modes pasaules aktualitātes un tendences, kā arī stilists palīdzēs izvēlēties dažādām dzīves situācijām un notikumiem piemērotāko apģērbu.

 

Kas un kā notiek stila konsultācijās un iepirkšanās ar stilistu?

Piesaki savu tikšanos ar mūsu stilisti, aizpildot pieteikuma anketu 

 

Atnākot uz savu tikšanos, sākumā sarunas norisināsies Stockmann Showroom, kas atrodas 3. stāvā. Šajā laikā tiks izrunātas būtiskākās lietas, lai stiliste saprastu tavas vēlmes un vajadzības, piemēram, vai meklē pilnu atjauninājumu savai garderobei, vai varbūt tikai tērpu konkrētai sezonai vai pasākumam. Saruna turpināsies izstaigājot veikalu, lai kopīgi varētu izprast tavu gaumi un uzzinātu, kas jau ir garderobē, lai varētu to veiksmīgi papildināt vai mainīt.

Kad ir atrasti vēlamie apģērba gabali, notiek to pielaikošana un, pēc nepieciešamības – kapsulas garderobes sagatavošana. Pielaikošanas laikā ir iespēja veikt fotogrāfijas, lai varētu dalīties savā pieredzē ar ģimeni un draugiem, vai pataupīt tās vēlākam laikam, lai atcerētos, kas patika un piestāvēja vislabāk.

Stila konsultācijas laikā dāmām tiek piemeklēti arī nepieciešamie skaistumkopšanas produkti (dekoratīvā kosmētika, matu kopšanas līdzekļi u.tml.).

Pēc veiksmīgās konsultācijas, kopā ar stilisti dosities pie kases, lai iegādātos vēlamās preces. Ja nepieciešams, iepirkšanās ar stilistu pakalpojumu ir iespējams izmantot atkāroti.

Pirmā tikšanās ilgst vidēji 2 stundas.

Cena 50 € / 1 stunda, kas tiek iekļauta pirkuma apmaksā. MyStockmann dalībniekiem šis pakalpojums ir bezmaksas.