Aprit 18 gadi kopš “Stockmann” atvēršanas Latvijā

Šogad aprit 18 gadi kopš Rīgas centrā durvis klientiem pirmo reizi vēra universālveikals “Stockmann”. Šo gadu laikā uzņēmums piedzīvojis dažādas vērienīgas pārmaiņas, mainoties un  pilnveidojoties līdzi patērētāju iepirkšanās tendencēm.

“Šo 18 gadu laikā kopš darbojamies Latvijas tirgū, esam iepazinuši mūsu klientu un radījuši tādu iepirkšanās pieredzi, kas viņam ir visērtākā un sniedz vislielāko gandarījumu, vienlaikus nepārtraukti to attīstot un pilnveidojot. Katrā mūsu pārstāvētajā segmentā, neatkarīgi no tā, vai tā ir pārtika vai mode, kosmētika vai mājas preces piedāvājam klientam izvēles, kas ir kvalitatīvas, mūsdienīgas un radītas, ievērojot sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību. Arī nākotnē šādu pieeju turpināsim, ieviešot arvien jaunus un ilgtspējīgus risinājumus klientu pieredzes bagātināšanai. To paredz arī mūsu piecgades biznesa attīstības plāns,” teic Dace Goldmane universālveikala “Stockmann” direktore.

No pēdējiem jaunievedumiem universālveikalā atzīmējama “Stockmann” delikatešu nodaļas renovācija. Tajā līdztekus vērienīgām vizuālajām pārmaiņām, klientiem tagad pieejams vēl plašāks vietējo un pasaules produktu klāsts, kā arī jaunizveidota kafejnīca, kurā uz vietas iespējams baudīt “Delikatess” nodaļā iegādātās maltītes. Par godu šim notikumam “Stockmann” 18. dzimšanas diena ar krāšņu gastronomisko performanci darbinieku lokā tika ieskandināta tieši šeit.

”Protams, vislielākais “paldies” par iespēju Latvijā darboties jau 18 gadus ir jāsaka mūsu darbiniekiem. Viņu profesionālais darba sniegums un rūpes par klientu ir rezultējušās tādā “Stockmann” universālveikalā, kādu to redzam un varam piedzīvot šodien. Darbinieki ir uzņēmuma galvenā vērtība un ir svarīgi radīt viņiem tādu darba vidi, kurā justos droši un stabili, bet tai pašā laikā netrūktu profesionālu izaicinājumu, lai sasniegtu arvien jaunas izcilības latiņas,” piebilst D.Goldmane.

Pašlaik “Stockmann” universālveikalā strādā 273 darbinieki, no kuriem 34 cilvēkiem darba stāžs ir jau 16 līdz 18 gadi, bet teju puse jeb 49% darbinieku strādā vismaz sešus gadus. Atzīmējot ilggadējo lojalitāti uzņēmumam, īpašas svētku nozīmītes šogad saņēma “Stockmann” darbinieki, kuriem universālveikalā aprit 10. vai 15. darba gads. Piespraudi ar 10 gadu simboliku ieguva 3 darbinieki, bet nozīmīti ar 15 gadu simboliku – 19 darbinieki.

Rīgas universālveikals ir viens no kopumā astoņiem “Stockmann” universālveikaliem. Viens no tiem atrodas kaimiņvalstī Igaunijā, bet pārējie – Somijā. Darbinieki regulāri dodas pieredzes apmaiņas braucienos uz pārējiem universālveikaliem, lai sniegtu klientiem  vienlīdz augstu un “Stockmann” tradīcijām atbilstošu iepirkšanās pieredzi visās tirdzniecības vietās.

 

Par “Stockmann”

“Stockmann” piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu modes, skaistumkopšanas, mājas un pārtikas produktu izvēli brīnišķīgai ikdienas dzīvei. Mēs iedvesmojam klientus izdarīt ilgtspējīgu un atbildīgu izvēli. “Stockmann” ir 8 universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com. Papildu informāciju var atrast vietnē stockmanngroup.com.

 

Papildu informācija:

Dace Kokina, SIA “Stockmann” mārketinga vadītāja

E-pasts: dace.kokina@stockmann.com

Mob.tel. +371 29118809

Mājaslapa: www.Stockmann.lv

Facebook: facebook.com/Stockmannriga