Stockmann atklāj Ziemassvētku tirdziņu

Universālveikalā Stockmann atklāts tradicionālais, klientu iecienītais Ziemassvētku tirdziņš, kurā pieejami dekori, trauki, tekstils un piederumi svētku noskaņas radīšanai mājās. Tirdziņš atklāts ar mākslinieces Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju un ziedu dizainera un interjera dekoratora ilggadējā zīmola Shishi pārstāvja svētku dekorējumu un galdu klājumu tendenču meistarklasi.  Namamātes lomu uzņēmās TV raidījumu vadītāja Lelde Ceriņa.

 “Radot aizraujošu iepirkšanās vidi un svētku noskaņu ikdienā, u/v Stockmann pirmssvētku periodā vēlas sniegt pircējiem paliekošas sajūtas, iedvesmu un idejas svinēšanai. Aicinu izjust Ziemassvētku noskaņu un nesteidzīgi iegādāties dāvanas un greznumlietas mājas rotāšanai jau tagad, jo tieši svētku gaidīšanas laiks ir pats maģiskākais. Turklāt šogad Stockmann tirdziņā pieejams īpaši plašs dekoru piedāvājums, kas patiks gan tradicionālā Ziemassvētku stila, gan dabiskuma, gan arī spožas greznības cienītājiem,” stāsta Dace Goldmane, Stockmann direktore.

Pasākuma laikā māksliniece Elita Patmalniece prezentēja trauku kolekciju, kas veidota nesen atklātās personālizstādes „Apziņas skices” motīvos. Traukos dominē melnbaltie toņi, kuros atainoti dažādi dabas elementi, piemēram, ziedi, tauriņi un sēnes.  Elitas Patmalnieces mākslinieciski apgleznotie trauki sasaucas ar Stockmann dekorēšanas konceptu Woodland un ir nopērkami arī u/v Stockmann.

Radošo svētku gaisotni ar svētku dekorējumu un galda klājumu tendenču meistarklasi papildināja ziedu dizainers un interjera dekorators, ilggadējais interjera noformējuma zīmola Shishi pārstāvis Jānis Buševics, kurš demonstrēja svētku dekorējumus un dažādus galdu klājumus, ar Stockmann zīmolu palīdzību radot nepieciešamo noskaņu. Ievērojot visus drošības pasākumus, pasākumu apmeklēja atpazīstamas personas kā māksliniece Ieva Bondare, radio personība Ieva Brante, TV diktore Ramona Salmiņa, kulināre Signe Meirāne, dizaineres Diāna Šipkovska – Romane un Jekaterina Korola, stiliste Dace Krieviņa – Bahmane, kā arī virkne dzīvesstila blogeru un mediju pārstāvju, kuri ar prieku noskaidroja aktuālās dekorēšanas un noformēšanas tendences svētku radīšanai mājās.

Īpašu pirmssvētku noskaņu radīt palīdzēja izcilā šokolāde AMEDEI, kas nesen iekļauta u/v Stockmann saldumu kategorijā. Itāļu zīmolu AMEDEI uzskata par vienu no labākajiem „no pupiņas līdz batoniņam” šokolādes ražotājiem pasaulē, ko apstiprina seši Academy of Chocolate’s Golden Bean apbalvojumi un  kultam līdzīgs statuss! Pasākuma viesi īpaši novērtēja tās bagātīgo, krēmīgo tekstūru un pilnvērtīgo garšu. Gardajai šokolādei lieliski piestāvēja Costa Coffee karstie dzērieni. Tāpat viesi tika cienāti ar svētkus raksturojošām uzkodām un Vinitto vīnu. 

Šogad u/v Stockmann Ziemassvētku tirdziņa piedāvājumā dominē trīs svētku rotājumu un dekorēšanas koncepti – Funland, Woodland un Sparkling Treasures. Funland iepriecinās tradicionālā Ziemassvētku stila cienītājus. Tajā dominē zaļie un sarkanie toņi, amerikāņu stils, svētku krāsainība, kā arī izmantoti svētkiem raksturīgie atribūti, piemēram, eglītes, pasaku un dzīvnieku motīvi. Savukārt Woodland patiks dabiska, skandināviska stila cienītājiem, iedvesmojoties no meža, dabas veltēm un koka elementiem.  Tā kā Ziemassvētkos spožuma nevar būt par daudz, tad mirdzumu un krāšņumu sniegs Sparkling Treasures rotājumi, pārsteidzot ar dzirkstošajiem un zaigojošajiem efektiem, greznību un luksusu.

Pasākums tika rīkots, ievērojot epidemioloģiskās prasības, ar personalizētām sēdvietām, un viesi nēsāja sejas aizsegus, noņemot tos tikai uzkodu vai dzērienu baudīšanas laikā.

Apskatīt galeriju>>