Ar vēl nebijušu modes skati Rīgas kanālā atklāta jaunā rudens modes sezona

Stils ir dzīvs! Par to 16. septembra pēcpusdienā varēja pārliecināties ikviens, kas atradās Rīgas kanāla tuvumā, – tur pirmo reizi notika Stockmann rudens modes skate.

Mode atdzīvojās pusstundu garā stila ceļojumā uz plosta ar īpašu Elīnas Gediņas horeogrāfiju un  Maijas un Reiņa Sējānu mūzikas pavadījumu. Braucienā ar plostu pa Rīgas kanālu devās Vacatio Studija modeļi un dejotājs Rūdolfs Gediņš, izrādot tērpus no jaunās rudens apģērbu kolekcijas. Viņu stila ceļojumam ikviens interesents varēja sekot līdzi gan kanālmalā, gan arī tiešraidē, bet pēc tam modes skate turpinājās u/v Stockmann 3. stāvā kopā ar DJ Rudd un radio personību Kristīni Komarovsku. Modes skati klātienē vēroja mūziķi Reinis un Maija Sējāni, interjera arhitekte Anda Ozoliņa, Laura Saulīte un citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

“Šoruden vēlamies izcelt drosmi ikviena cilvēka stilā – drosmi būt pašam, atrast savu individualitāti, dzīvot saskaņā ar sevi un uzticēties sava gaumei. Tāpēc arī Stockmann rudens stila vēstneši ir drosmīgi cilvēki, kuri raisa apbrīnu savā profesionālajā darbībā. Un tāpēc arī drosmīga un neparasta modes skate, kurā ne visi tērpi ir piemēroti valkāšanai ikdienā, toties iedvesmo ikvienu uzdrīkstēties ieviest kādu īpašu stila akcentu arī savā rudens garderobē,” par modes skati stāsta u/v Stockmann vadītāja Dace Goldmane.

Modes skatei izvēlēti jaunāko kolekciju apģērbi un aksesuāri no izcilākajiem zīmoliem – Versace Jeans Couture, Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Trussardi Jeans, Tommy Hilfiger, Coach un citiem, priekšroku dodot drosmei katrā stila elementā. Modeļi demonstrēja modernus un īpaši šai modes skatei kombinētus tērpus, neaizmirstot arī par šī rudens pasaules modes tendencēm – monohromiem vai vienotā rakstā ieturētiem apģērbiem. Modes skatē bija redzami arī Stockmann rudens stila vēsntešu Maijas un Reiņa Sējānu izvēlētie tērpi un aksesuāri.

Īpašās modes skates tapšanā piedalījušies arī citi Stockmann rudens stila vēstneši. Modes skates scenogrāfijā rudens interjera un dizaina aktualitātes ienesa interjera arhitekte Anda Ozoliņa, bet modes skati klātienē vēroja un savos iespaidos dalījās modes vēstnese Laura Saulīte un skaistuma vēstnese Almaza Pirha.

Jau drīzumā Stockmann piedāvās arī rudens stila vēstnešu Almazas Pirhas, Andas Ozoliņas un konceptavāra Renāra Purmaļa meistarklases, turpinot stila pētījumus dažādās jomās – ne tikai modē, bet arī interjerā, dizainā, skaistumkopšanā un garšu pasaulē.