Atklāj ceļojošo izstādi par godu u/v “Stockmann“ 160 gadu jubilejai

Lai godinātu u/v “Stockmann” iedvesmojošo vēsturi un mantojumu, 8. septembrī universālveikalā norisinājās svinīga ceļojošās izstādes atklāšana ar īpašu muzikālo performanci un prominentu viesu piedalīšanos.

“Universālveikala “Stockmann” jubilejas gadā vēlējāmies doties aizraujošā ceļojumā, aplūkojot u/v 160 gadu mantojuma iedvesmojošākos mirkļus un iepazīstot “Stockmann” vēstures pērles īpašā ceļojošā izstādē. Izstāde piedāvā plašu un daudzveidīgu ieskatu u/v “Stockmann” tapšanā, darbībā un sasniegumos, gadu desmitiem dāvājot pircējiem pasaules modes elpu, starptautisku atmosfēru, dažādus pasākumus un kalpojot kā skatlogs pasaulei. Tā priecēs ne tikai vēstures interesantus, bet arī visus mūsu uzticamos pircējus, padarot iepirkšanās pieredzi universālveikalā vēl piepildītāku,” stāsta Dace Goldmane, universālveikala “Stockmann” direktore.

Izstādē ir apskatāmi “Stockmann” dibinātāju portreti, universālveikala vēsturiskās ēkas un tirdzniecības zāles, unikālas foto ainiņas ar „Stockmann” veikalu interjeru gadu gaitā, pircējiem un darbiniekiem tā laika tērpos un darba uniformās, skatlogu noformējumi, dažādu periodu reklāmas un citas pagājušo laiku liecības.

Izstādes atklāšanas pasākuma laikā viesus priecēja „MELO-M” čellists un komponists Kārlis Auzāns ar speciāli izstādei radītu muzikālo performanci, kura tapusi, iedvesmojoties no skaņām, kas bija sadzirdamas un saklausāmas ap „Stockmann” laika griežos un ritējumā – sākot no zirgu pakavu dipoņas, kariešu un ratu riteņu klaboņas un apavu papēžu klaudzināšanas uz bruģa līdz pat spalgām automašīnu sirēnām un elektrisko skrejriteņu radītiem trokšņiem.

Apmeklētāju vidū bija vairākas prominentas personas, tostarp Somijas vēstniece Latvijā Anne Saloranta ar kungu, talantīgais fotogrāfs Jānis Deinats, modes dizainere Natālija Jansone, humoriste un TV personība Baiba Sipeniece-Gavare, modes mākslinieks un stilists Dāvids, rotu dizainere un aktrise Agnese Zeltiņa u.c.

Atbilstoši pasākuma noskaņai viesi baudīja leģendāro šokolādes garšas meistardarbu – Johannas kūku no „Stockmann Delikatess” nodaļas, aromātisko „Lavazza” kafiju un citus atspirdzinājumus.

Izstāde par godu universālveikala “Stockmann” 160 gadu jubilejai ir apskatāma no 8. septembra u/v 1. stāvā, blakus ieejai „Stockmann Delikatess” nodaļā. Visi interesanti ir laipni aicināti!

Par “Stockmann”

“Stockmann” piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu modes, kosmētikas, mājas un pārtikas produktu izvēli brīnišķīgai ikdienas dzīvei. Mēs iedvesmojam klientus izdarīt ilgtspējīgu un atbildīgu izvēli. “Stockmann” ir 8 universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com. Papildu informāciju var atrast vietnē stockmanngroup.com.

 

Papildu informācija:

Ilona Cera, “Stockmann” mārketinga vadītāja Latvijā

E-pasts: ilona.cera@stockmann.com

Mob. tel.: +371 26150823

Mājaslapa: www.stockmann.lv

Facebook: facebook.com/stockmannriga

Instagram: instagram.com/stockmann.riga