Izlauzies no ierastā

Universālveikals Stockmann piedāvā jauno rudens-ziemas kolekciju 

Jaunajā sezonā universālveikals Stockmann aicina pircējus īstenot īstu rudens stila apvērsumu, izlaužoties no pagātnes, normām, tradīcijām, bailēm un nedrošības. Galvu reibinošām stila pārvērtībām iedvesmu sniegs jaunā rudens-ziemas sezonas kolekciju modes skate, kas norisināsies 5. septembrī, plkst. 18.00, u/v Stockmann 3. stāvā. 

Šajā rudenī Stockmann aicina ikvienu veidot savu personīgo stilu, radot sevi un savu vidi no jauna ar sezonas modes un mājas preču palīdzību, jo šoreiz stils iegūst dziļāku nozīmi, kļūstot par iekšējās būtības izpausmes veidu un jaunās personības akcentu. Šī būs modes pirmatklājēju sezona, kas izaicina, pārsteidz un aicina izlauzies no ierastā. 

Rudens-ziemas kolekciju modes skate piedāvās sezonas tendences, drosmīgas un interesantas kombinācijas, krāsu salikumus un labākos zīmolus. Apmeklētāji gūs ieskatu jauno kolekciju pamatelementos, kas tiks kombinēti ar pārsteidzošām detaļām un aksesuāriem, akcentējot spilgtu stilu, dažādas faktūras un ikvienu mudinot atstāt savu “es” pagātnē arī modes izjūtu ziņā un piedzīvot īsteni košu rudens stila izlaušanos.

Modes skates stiliste Inga Zaharova skaidro: “Mode ir ne tikai vizuāla, bet arī mūsu prāta brīvība, – tieši to centīsimies paust modes skates viesiem. Protams, viens no modes skates mērķiem ir demonstrēt jauno kolekciju, bet galvenais ir vēlme sniegt idejas un iedvesmu skatītājiem, mudinot kombinēt dažādus apģērbu stilus un rakstus. Vēlamies iedrošināt eksperimentēt un izlauzties no viena stila apģērbu atkārtotas valkāšanas. Modes skate piedāvās gan dāmu, gan kungu un bērnu modi. Jaunākās tendences pārstāvēs daudz krāsas, rakstu kombinācijas, brīvi, nepiespiesti silueti un centrā – spilgta individualitāte!”

Modes skati, kuras centrā būs jauni, spēcīgi un drosmīgi stili, veidos pieredzējušās stilistes Inga Zaharova un Anastasija Paškēviča, par pasākuma muzikālo noformējumu gādās DJ Rudd un bundziniece Nellija Bubujanca. 

Rudens ir īstais laiks stila pārvērtībām, tādēļ 8., 15., 22. un 29. septembrī universālveikala Stockmann modes nodaļās tiek rīkotas stilistu dienas, kurās klienti var tikties un saņemt padomus no labākajiem Latvijas stilistiem – Olgas Kolotovas, Dāvida, Kristīnes Rudzinskas, Ingas Zahārovas un Anastasijas Paškēvičas.