Mūziku apvieno ar modi

Personība, apģērba izvēle, dzīvesveids, hobiji un profesionālās aizraušanās – tas viss kopā veido katra cilvēka individuālo stilu. Pārliecībā, ka tieši cilvēks stilu padara dzīvu, interesantu un personisku, universālveikals Stockmann šoruden izveidojis īpašu stila vēstnešu komandu. Tajā galvenā loma uzticēta mūziķiem Reinim un Maijai Sējāniem,  kuri dalīsies savos stila ieteikumos ar universālveikala apmeklētājiem, gan arī veidos īpašu mūzikas noformējumu Stockmann rudens modes skatē un veikala telpās.

Stils dzīvo un mainās līdz ar personību, bet vienmēr paliek uzticams orientieris mainīgajā modes pasaulē – par to ir pārliecināti Maija un Reinis Sējāni. Viņu stils gan mūzikā, gan apģērbā ir pamanāms, spilgts un vienmēr pārsteidzošs.

“Dzīvot ar stilu, manuprāt, nozīmē neapjukt šī brīža milzu jūklī, kad viss it kā ir atļauts, atrast kaut ko individuālu un justies ērti, jo tad cilvēks kaut kādā ziņā kļūst unikāls un ne ar vienu nesalīdzināms. Iekšējais balanss ir svarīgs – pašmērķīga pakaļdzīšanās jaunākajiem trendiem var neattaisnoties, tomēr valkāt vienas un tās pašas drēbes gadu desmitiem arī nav iedvesmojoši. Toties ir forši dzīvot ar pasaules elpu un justies kā daļai no mainīgās, ātrās un tik krāsainās zemeslodes,” savos novērojumos dalās Reinis Sējāns.

Šoruden Maija un Reinis dalīsies savos stila ieteikumos, turklāt viņu izvēlētie apģērbi un aksesuāri, kas katra pilsētnieka stilam šoruden piešķirs īpašu odziņu, būs vērojami uz manekeniem Stockmann apģērbu nodaļā. Tā kā stilīga mūzika ir abu neatņemama dzīves sastāvdaļa, īpašs stila vēstījums būs arī Reiņa un Maijas Sējānu radītais modes skates muzikālais noformējums un izvēlēto skaņdarbu saraksts, kas rudens sezonā ikdienā skanēs veikala telpās.

Tāpat veikala apmeklētāji šoruden tiks iepazīstināti ar aktuālajām rudens tendencēm telpu interjerā, garšu pasaulē un skaistumkopšanā. Interjera arhitekte Anda Ozoliņa ir pārliecināta, ka skaistums slēpjas detaļās, nevis lietu daudzumā, tāpēc šoruden veikala telpas pārvērtīs par īstu stila mājvietu, veidojot ne vien veikala un īpaša showroom iekārtojumu, bet arī veidojot scenogrāfiju  rudenī plānotajai modes skatei. Ar šīs sezonas dizaina un interjera tendencēm un saviem ieteikumiem stilīga mājokļa iekārtošanai Anda dalīsies arī īpašā meistarklasē.

Savukārt kopjošās un dekoratīvās kosmētikas stilnese Almaza Pirha aicina neticēt tiem, kuri apgalvo, ka ar stila izjūtu ir jāpiedzimst – tā ir jāizkopj, un šis uzdevums ir pa spēkam ikvienam! Iedvesmoties no Almazas ikviens interesents varēs  gan viņas, gan citu make-up mākslinieku vadītajās meistarklasēs par aktuālajām make-up tendencēm un jaunumiem ādas un matu kopšanā rudens sezonā.

Bet kā garšo lielisks stils, to atklās konceptpavārs Renārs Purmalis, kurš Stockmann delikatešu nodaļā galdā cels gan iemīļotus rudens sezonas produktus, gan arī dalīsies idejās, kā dažādot ēdienkarti, un vadīs neparastu rudens garšu meistarklasi.