Pie universālveikala “Stockmann” atklāta mākslinieku veidota ledus skulptūra

Šodien, 11. februārī, pie universālveikala “Stockmann” atklāta un turpmāk ikvienam interesentam  apskatāma pašmāju tēlnieka veidota sirds formas ledus skulptūra “Ledus sirds”. Skulptūru veidojis tēlnieks Kārlis Īle sadarbībā ar ziedu dizaineri Jāni Buševicu. 

Gandrīz divu metru augstās un metru platās skulptūras izveide, kuras viducī iesaldēti ziedi, prasīja vienu nedēļu. Skulptūra būs apskatāma līdz pat brīdim, kamēr gaisa temperatūra ārā saglabāsies zem nulles atzīmes.

“Tuvojoties visu mīlētaju dienai – Valentīna dienai, vēlējāmies izveidot kaut ko sirsnīgu un skaistu, lai ikvienu iedzīvotaju uzmundrinātu, iepriecinātu un novēlētu izturību šajā laikā. Ar mīlestību un sirsnību vienam pret otru, pat ja attālināti, varam dot pašlaik tik ļoti nepieciešamo atbalstu un kaut uz mirkli padarīt otra dienu gaišāku un labāku,” teic universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane.

Ikviens interesents aicināts nofotografēties pie skulptūras, ievērojot drošu distanci no apkārtējiem. Gaidāmi arī īpaši tematiski konkursi, par kuriem vairāk iespējams uzzināt “Stockmann” sociālo tīklu kontos.