15 darbības gadi Latvijā

2018.gadā universālveikals STOCKMANN svinēs 15 darbības gadus Latvijā

2018.gads ir universālveikala STOCKMANN jubilejas gads. STOCKMANN Rīgā atvērts 2003.gada oktobrī, nodarbina ap 300 darbinieku, no kuriem 120 Stockmann strādā jau 10 gadus un vairāk. Jubilejas gadā universālveikals modernizācijā ieguldīs 220 tūkstošus eiro, turpinot digitalizēt pakalpojumus klientiem. Mērķtiecīgi attīstīs sociālās atbildības programmas: “Nepērc plastmasas maisiņu!” un “Zaļais birojs”, sadarbojoties ar Pasaules Dabas fondu. 2017. gadā universālveikals STOCKMANN strādājis rentabli, par 3% palielinājis apgrozījumu, fokusējoties uz modes, mājas, kosmētikas un pārtikas preču tirdzniecību. Izmantojot STOCKMANN GRUPAS modernizēto loģistikas centru Somijā, augstas kvalitātes aktuālās modes un mājas preces tiek operatīvi piedāvātas Latvijas klientiem.

Dace Goldmane, universālveikala STOCKMANN direktore Latvijā:

“Darbinieki un klienti ir augsti vērtējams kapitāls, kas radījis pamatu universālveikala STOCKMANN 15 darbības gadiem Latvijā. Savukārt, sociāli atbildīga rīcība ir ieguldījums mūsu nākotnē, tāpēc programmas realizējam ciešā sadarbībā ar klientiem un darbiniekiem. Sabiedrība ar tām pilnā apjomā varēs iepazīties speciālā sadaļā universālveikala mājas lapā. Realizējot Stockmann grupas jauno stratēģiju, universālveikals STOCKMANN strādājis rentabli, apgrozījums 2017. gadā palielinājies par 3%, salīdzinot ar 2016.gadu, sasniedzot 41,3 miljonus euro. Atbilstoši plānotajam, 2017. gada otrajā pusgadā tika samazināta SIA Stockmann kopējā darbība, loģistikas procesus pārceļot no Rīgas uz jauno, moderno Stockmann distribūcijas centru Somijā, kas šobrīd apkalpo visus Stockmann universālveikalus. Sākot ar 2018. gadu, klienti var veikt pasūtījumus no jebkura Stockmann veikala vai no Stockmann noliktavas Somijā. Darbojas digitālās pielaikošanas kabīnes sieviešu apģērbu nodaļā, drīzumā tādas tiks uzstādītas arī vīriešu apģērbu nodaļā.”

Šogad sortimentu papildinās tādi jauni zīmoli kā –  Emporio Armani, Armani Exchange, Michael Kors gan sieviešu, gan vīriešu kolekcijās. Sieviešu modi papildinās skandināvu zīmols Rue de Femme, savukārt, vīriešu apģērbu sortimentā rudenī pievienosies dāņu zīmola Samsoe & Samsoe kolekcija.

Kopumā produktu portfelī modes, kosmētikas un mājas preces veido 61%. Pārtika ir otra lielākā preču grupa, kas aizņem 39% no piedāvāto preču klāsta.

Ņemot vērā patērētāju interesi par plašāku preču klāstu, Stockmann noslēdzis sadarbības līgumus ar citu preču grupu vadošajiem uzņēmumiem, kuru preces un serviss atbilst universālveikala noteiktajiem kvalitātes standartiem, tā saglabājot arī elektronikas preču, grāmatu un rotaļlietu pieejamību patērētājiem. Tāpat arī klientiem ir iespēja baudīt Costa Coffee un kafejnīcas-restorāna Chat piedāvājumu.

Par Stockmann:

U/v Stockmann ietilpst Somijas koncernā Stockmann Group, kas darbojas kopš 1862. gada. Grupa attīstījusi trīs biznesa sektorus: Lindex, Stockmann mazumtirdzniecības un nekustamo īpašumu sektoru. Grupas kopējie ieņēmumi 2017. gadā bija 1,056 miljardi euro, kopējais strādājošo skaits – 7360 darbinieku. Stockmann mazumtirdzniecības uzņēmumi piedāvā kvalitatīvu izvēli, izcilu klientu servisu un labākās iepirkšanās pieredzi astoņos veikalos Somijā, Igaunijā un Latvijā.