Renovētajā “Stockmann Delikatess” nodaļā tagad vēl plašāks delikatešu piedāvājums

1. septembrī durvis vērusi renovētā “Stockmann Delikatess” nodaļa. Līdz ar jaunu interjeru klientiem tajā pieejams bagātīgs klāsts kvalitatīvu un sezonālu vietējo pārtikas produktu, ka arī unikālas un izmeklētas garšas no visas pasaules. Turklāt jau drīzumā sortimentu papildinās arī īpašas, pēc restorāna “Kest” šefpavāra Māra Jansona receptēm gatavotas maltītes.

““Stockmann Delikatess” solījums ir sniegt savam klientam kvalitatīvākos, sezonālākos un unikālākos produktus konkrētajā segmentā. Mēs ļoti rūpīgi izvēlamies sadarbības partnerus, tāpēc lepojamies, ka mūsu sortimentā organiski ir iekļāvušies tādi gardēžu iemīļoti vietējie produkti kā skābmaize, vietējo  amata meistaru sieri, nogatavināta, Latvijā augušu liellopu gaļa, paipalu olas, kā arī dažādas tālāku ceļu mērojušas delikateses, piemēram, izsmalcinātas austeres no Francijas un izcili vīni no Portugāles. Atbalstot ilgtspējīgu pieeju pārtikai, mēs esam uzsākuši beziepakojuma piena produktu pārdošanu, tāpat esam ievērojami papildinājuši gatavo maltīšu klāstu, kā arī atvēruši “Stockmann Cafe”, kur tās baudīt uz vietas,” teic universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane.

Jaunizveidotajā, funkcionalā dizaina garā ieturētajā kafejnīcā “Stockmann Cafe” klientiem iespējams izvēlēties starp dažādiem brokastu ēdieniem, daudzveidīgiem salātiem, nogaršot kādu no jaunajām zupām, kā arī malkot aromātisku kafiju kopā ar gardiem saldumiem. Turklāt te nesteidzoties var baudīt arī glāzi šampanieša un izmeklētas austeres. Savukārt visi iegādātie beziepakojuma piena produkti, piemēram, dažādi jogurti, biezpiens, ir vietējā ražotāja un tiek fasēti pārstrādājamos, vienreizlietojamos traukos. Pavisam drīz “Stockmann Delikatess” nodaļā klienti varēs iegādāties arī pēc šefpavāra Māra Jansona receptēm veidotās gatavās maltītes līdzņemšanai.

Kā līdz šim “Stockmann Delikatess” nodaļā darbojas arī bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts, kur ikviens klients var uzpildīt savu tukšo ūdens pudeli vai nomazgāt nodaļā iegādātu augli, un līdztekus parastajiem, pieejami arī pilnībā kompostējami maisiņi. Tāpat atlikumi no dārzeņu un maizes nodaļām aizvien regulāri tiek nogādāti zemnieku saimniecībā izbarošanai zirgiem.

2003. gadā atklātās delikatešu nodaļas renovācija tika uzsākta šī gada maijā, tajā investējot 2,5 miljonus eiro. Renovācijas projektu izstrādājuši Latvijas arhitekti Liene Griezīte un Roberts Valdmanis. Ar šo ieguldījumu pārtikas segmenta attīstībā universālveikals “Stockmann” turpina realizēt savu piecgades biznesa plānu.

Par “Stockmann”

“Stockmann” piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu modes, skaistumkopšanas, mājas un pārtikas produktu izvēli brīnišķīgai ikdienas dzīvei. Mēs iedvesmojam klientus izdarīt ilgtspējīgu un atbildīgu izvēli. “Stockmann” ir 8 universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com. Papildu informāciju var atrast vietnē stockmanngroup.com.

 

Papildu informācija:

Dace Kokina, SIA “Stockmann” mārketinga vadītāja

E-pasts: dace.kokina@stockmann.com

Mob.tel. +371 29118809

Mājaslapa: www.Stockmann.lv

Facebook: facebook.com/Stockmannriga