Stockmann atklāj suņu dzirdinātavu

16. jūlijā tika atklāta u/v Stockmann  suņu dzirdinātava. Suņu dzirdinātava izveidota kā ilgtspējas iniciatīva, turpinot attīstīt modernu, urbānu un iedvesmojošu iepirkšanās vidi. Dzirdinātava atrodas pie Stockmann ieejas no Gogoļa ielas puses (pie Stockmann dārza). 

“Attīstot  moderno un urbāno iepirkšanās vidi, u/v Stockmann īsteno aizvien jaunas, ilgtspējīgas iniciatīvas. Šodien ar lielu gandarījumu speram soli tālāk,  rūpējoties par cilvēka labākajiem draugiem – suņiem. Esam atvēruši suņu dzirdinātavu, tā veidojot jaunus iespaidus universālveikala apmeklēšanas pieredzē,” saka Dace Goldmane, universālveikala Stockmann direktore.

16. jūlijā u/v Stockmann notika suņu dzirdinātavas atklāšanas pasākums, kurā ar saviem četrkājainajiem mīluļiem viesojās sabiedrībā atpazīstamas personas no uzņēmēju, mediju, teātra, mūzikas un mākslas vides, tostarp aktrise Dārta Daneviča, māksliniece Ieva Bondare, „Eirovīzijas” dalībnieks mūziķis Jorans Šteinhauers u.c. Pasākuma viesi baudīja našķus un dāvanas no Stockmann delikatešu nodaļas, atspirdzinošus dzērienus un aromātisku kafiju no “Costa Coffee“. Suņus ar gardām dāvanām priecēja suņu barības zīmoli “Schesir“, “Bozita“ un “Sanal“.

Uzņēmums regulāri ievieš jauninājumus ilgtspējas jomā, kā arī ikdienā strādā pie energoresursu, papīra un plastmasas patēriņa samazinājuma. Universālveikalā Stockmann šobrīd pieejamie plastmasas maisiņi ir izgatavoti no 80% pārstrādātas plastmasas, bet papīra maisiņi ir izgatavoti no FSC sertificēta papīra, tagad tiem pievienojušies arī jaunā “Paptic® Tringa” materiāla, apkārtējai videi draudzīgie, iepirkumu maisiņi. Maisiņi ir ļoti izturīgi un tos var izmantot atkārtoti. Tāpat 2019. gadā atklāja dzeramā ūdens uzpildes punktu Stockmann Delikatess nodaļā.