Inovatīvi, videi draudzīgi iepirkumu maisiņi

Stockmann sper nākamo soli, lai klientiem piedāvātu unikālu un inovatīvu iepirkšanās pieredzi. Kopš jūlija sākuma universālveikala “Stockmann” klientiem tiek piedāvāta iespēja savus pirkumus ievietot inovatīva materiāla iepirkuma maisiņos.

Universālveikala klienti tagad var izvēlēties iepirkuma maisiņus no inovatīva materiāla – Somijā izstrādātā “Paptic” materiāla “Paptic® Tringa”. Šī materiāla šķiedra ir izgatavota no koka un nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem, FSC sertificētiem mežiem. “Paptic® Tringa” šķiedras materiāls ir ļoti izturīgs – tas atgrūž ūdeni, ātri izžūst un ir gaisa caurlaidīgs. No šī materiāla gatavotos iepirkuma maisiņus var izmantot atkal un atkal. Kad maisiņš ir nolietojies, to var pārstrādāt par papīru vai kartonu.

Somijā “Stockmann” ir viens no pirmajiem, kas testē “Paptic® Tringa” šķiedras materiāla izmantošanu savos e-komercijas iesaiņojumos un iepirkumu maisiņos. Tagad inovatīvie “Paptic® Tringa” šķiedras materiāla iepirkumu maisiņi ir pieejami arī universālveikala “Stockmann” klientiem Latvijā. Šī iniciatīva ir daļa no “Stockmann” mērķa rast ilgtspējīgākas alternatīvas plastmasas izmantošanai.

“Mēs vēlamies piedāvāt mūsu klientiem unikālu un inovatīvu iepirkšanās pieredzi un Somijā izstrādātais un pilotētais šķiedras materiāls lieliski palīdz sasniegt šo mērķi. E-komercijas iepakojums un iepirkumu maisiņš ir izstrādājumi, kuriem nepieciešama kvalitāte un izturība, neaizmirstot par būtiskāko – lai tie pēc iespējas mazāk atstātu pēdas mūsu apkārtējā vidē,” saka Dace Goldmane, universālveikala “Stockmann” direktore.

Plastmasas izmantošanas samazināšana ir svarīga un aktuāla “Stockmann” korporatīvās atbildības sastāvdaļa – viens no tās mērķiem ir ieviest tirgū augstas kvalitātes iepakojumus, iespējami zemā līmenī saglabājot iesaiņojuma materiālu negatīvo ietekmi uz vidi. “Stockmann” veic ieguldījumus iesaiņojuma materiālu attīstībā, kā arī uzrauga šīs nozares attīstību un izvērtē klientu pieredzi.

Universālveikalā “Stockmann” šobrīd pieejamie plastmasas maisiņi ir izgatavoti no 80% pārstrādātas plastmasas, bet papīra maisiņi ir izgatavoti no FSC sertificēta papīra, tagad tiem pievienojušies arī jaunā “Paptic® Tringa” materiāla, apkārtējai videi draudzīgie, iepirkumu maisiņi.