Stockmann uzstāda inovatīvos roku dezinfekcijas stendus

Rūpējoties par veikala apmeklētāju un klientu drošību, universālveikalā Stockmann ir uzstādīti Latvijā izstrādātie inovatīvie roku dezinfekcijas stendi.  Stockmann pirmais ieviesis šo stendu lietošanu Latvijā, apliecinot atbalstu Latvijas uzņēmuma Don’t panic krīzes laikā izstrādātajam inovatīvajam produktam.

U/v Stockmann ir pirmā tirdzniecības vieta Latvijā, kurā ir uzstādīts pašmāju dizainera Mārča Ziemiņa zīmola Don’t panic izstrādātais pilnībā automātizētais roku dezinfekcijas stends. Šis stends ir aprīkots ar sensoru – novietojot rokas zem sensora, automātiski tiek izsmidzināts roku dezinfekcijas līdzeklis. Tādejādi cilvēks tiek pasargāts no liekas pieskaršanās virsmām publiskajā telpā. Vienā sensora darbības reizē dezinfekcijas līdzeklis tiek izsmidzināts 1ml apjomā, kas ir pietiekami, lai dezinficētu rokas un tajā pat laikā nodrošinātu taupīgu dezinfekcijas līdzekļa lietošanu, novēršot arī slapjuma veidošanos pie stenda, kas mēdz būt problēma, ja dezinfekcijas līdzekli izsmidzina vairāk nekā nepieciešams. Roku dezinfekcijas stends ir ne tikai drošs un praktisks, bet arī ar estētisku un gaumīgu dizainu, kas veikala telpās nepieciešamos drošības veikšanas pasākumus padara klientiem vizuāli pievilcīgākus, tādējādi motivējot klientus tos vairāk izmantot.

“Mēs esam gandarīti, ka ar šādu inovatīvu risinājumu varam radīt vēl modernāku un drošāku iepirkšanās vidi mūsu universālveikala klientiem. Kā arī – atbalstīt Latvijas jaunos uzņēmumus un veikala apmeklētājiem piedāvāt iepazīties ar latviešu funkcionālā dizaina augsto līmeni – gan to dizainiskajā, gan praktiskajā izpildījumā. Šis viennozīmīgi ir pasaules līmeņa funkcionālā dizaina produkts un mums prieks par tā pieejamību mūsu klientiem,” izvēli uzstādīt šādu roku dezinfekcijas stendu universālveikalā komentē u/v Stockmann vadītāja Dace Goldmane

Universālveikalā Stockmann tiek ievērotas visas drošības prasības, lai iepirkšanās veikalā būtu droša gan klientiem, gan darbiniekiem. Apmeklētāji, kā arī darbinieki, tiek aicināti dezinficēt rokas, ievērot divu metru distanci un iespēju robežās norēķinus veikt ar elektroniskajiem maksāšanas līdzekļiem.

Papildu drošības pasākumiem uz vietas veikalā, u/v Stockmann ir izveidojuši risinājumus, lai veikalā varētu iepirkties attālināti – plašs Stockmann pārtikas nodaļas klāsts ir pieejams ēdienu piegādes aplikācijā Bolt Food, kosmētikas preču klāstu var iegādāties ar pakalpojumu Pasūti no veikala, bet sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbus un aksesuārus, kā arī mājas preču nodaļas sortimentu var iegādāties nupat atvērtajā e-veikalā www.stockmann.lv.