Universālveikalā “Stockmann” atklāj iedvesmojošu Ziemassvētku tirdziņu un labdarības akciju

Kopš 28. oktobra sajust tuvojošos svētku gaisotni ikviens interesents var iedvesmojošajā “Stockmann” Ziemassvētku tirdziņā. Tajā pieejams viss, lai svētku sajūtu uzburtu arī savās mājās – dekori, trauki, tekstils, eglīšu rotājumi un citas īpaši atlasītas, tematiskas greznumlietas. Rūpējoties par ikvienu, šogad tirdziņā sadarbībā ar biedrību “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” tiek vākti ziedojumi grupu mājas izveidei, kas paredzēta cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem.

Ziedot iespējams, nopērkot īpašu, šim mērķim paredzētu labdarības kartīti vai arī iegādājoties sveces, ko darinājuši jaunieši ar attīstības traucējumiem. Grupu māja ir mūsdienīgs mājokļa pakalpojums ar terapeitisku vidi, kas nodrošina iespēju cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi sabiedrībā. Katram iemītniekam būs iespējams saņemt visu nepieciešamo profesionāļu palīdzību un atbalstu.

 “Vairot labo ir pavisam viegli un katra spēkos, tāpēc ar šo labdarības akciju aicinām mūsu klientus paveikt labu darbu un sniegt savu ieguldījumu terapeitiskās grupu mājas izveidē. Ikviens ziedojums ir solis tuvāk šī projekta realizācijai un cerību stars kādam cilvēkam. Lai katra iegādātā svece un kartīte ir kā simbols gaišajai noskaņai, ko līdzi nes Ziemassvētki,” teic Dace Goldmane, universālveikala “Stockmann” direktore.

Labdarības akciju un Ziemassvētku dekoru tirdziņu ar īpašu pasākumu svētku noskaņās atklāja piektdien, klātesot kustības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” valdes loceklei Ditai Ritumai, kā arī pašmāju slavenībām un viedokļu līderiem kā pianisti Andrejs Osokins un Katrīna Gupallo, mūziķi Māra Upmane – Holšteina, māksliniece Ieva Bondare, uzņēmējas Marika Ģederte un Linda Mūrniece, juriste Ieva Brante, TV personības Armands Simsons, Ramona Salmiņa un Kaspars Ozoliņš, interjera dizainere Anda Ozoliņa, pasākumu organizatores Sindija Vilde un Evita Vilde un citas atpazīstamas personības. Par tematisku aktivitāti viesiem bija parūpējies ziedu dizainers Jānis Buševics, aicinot ikvienu izveidot savu svētku dekoru ar jauniešu radīto sveci.

Ziedot grupu mājas izveidei “Stockmann” iespējams no šā gada 28. oktobra līdz 31. decembrim. Ziemassvētku tirdziņš atrodas “Stockmann” 1. stāvā.

 

Par “Stockmann”

“Stockmann” piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu modes, kosmētikas, mājas un pārtikas produktu izvēli brīnišķīgai ikdienas dzīvei. Mēs iedvesmojam klientus izdarīt ilgtspējīgu un atbildīgu izvēli. “Stockmann” ir 8 universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com. Papildu informāciju var atrast vietnē stockmanngroup.com.

 Par “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”

Biedrības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” (LKNDz) mērķis ir veicināt iekļaujošas sabiedrības attīstību un vienlīdzīgu iespēju nodrošinājumu ikvienam sabiedrības loceklim. Tas nozīmē labvēlīgas vides (un attieksmes) veidošanu sabiedrībā, neatkarīgas dzīves principu īstenošanu cilvēkiem ar invaliditāti un cilvēku ar invaliditāti vajadzībām un tiesībām atbilstošas, efektīvas pakalpojumu sistēmas izveides sekmēšanu, saskaņā ar ANO Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām.

 

Papildu informācija:

Ilona Cera, “Stockmann” mārketinga vadītāja Latvijā

E-pasts: ilona.cera@stockmann.com

Mob. tel.: +371 26150823

Mājaslapa: www.stockmann.lv

Facebook: facebook.com/stockmannriga

Instagram: instagram.com/stockmann.riga