Universālveikalā Stockmann atklāj Ziemassvētku tirdziņu ar vides stilistes Baibas Prindules-Rences meistarklasi

Līdz ar iedvesmojošu lekciju un meistarklasi, ko vadīja populārā vides stiliste, TV raidījumu vadītāja un grāmatas ”Svinam” autore Baiba Prindule – Rence, universālveikala Stockmann 3.stāvā tika atklāts ikgadējais universālveikala Ziemassvētku tirdziņš. Pasākumu apmeklēja virkne modes un interjera cienītāju, kā arī dzīvesstila blogeri un mediji, un prezentācijas ietvaros viesi noskaidroja  aktuālās dekorēšanas un mājas noformēšanas tendences svētku radīšanai mājās.

“Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īstais brīdis domāt par mājas rotāšanu un noformējumu, tādēļ jau tradicionāli nodrošinam klientiem iespēju  bez steigas un lieka satraukuma sagatavoties gada nogales skaistākajām svinībām.” Stāstīja Dace Kokina, Stockmann mārketinga vadītāja . “Stockmann 3. stāvā darbu uzsāk Ziemassvētku dekoru tirdziņš, kur vienuviet pieejami populāru zīmolu rotājumi un dekori ikvienai gaumei un mājas interjeram siltas un ģimeniskas svētku atmosfēras radīšanai. Savukārt, kļūstot par universālveikala Stockmann Pastāvīgo klientu, svētku pircēji var izmantot īpašas priekšrocības, piemēram, dāvanu saiņošana, taksometra pakalpojumi un lielāku pirkumu piegāde uz mājām.”

Savukārt dekoratore Baiba Prindule – Rence akcentēja, ka, līdzīgi kā modes industrijā, arī interjera dizaina aksesuāriem ir noteiktas tendences atkarībā no sezonas, un izcēla četras Ziemassvēku dekorēšanas vadlīnijas.

Svētki ar maģisku maigumu.

“Šogad brīnumainu svētku noskaņu varēs panākt, pieturoties pie šosezon aktuālajiem gaišiem pasteļiem, neitrāliem, gaišiem un vēsa zelta toņiem apvienojumā ar neierastām formām un faktūrām.” Dalījās Baiba.     

Svarīgākais – ievērot tradīcijas!

Lai nodrošinātu autentiskumu un tradīciju pieskaņu, Baiba aicināja izvēlēties dekoriem materiālus vai priekšmetus, kas darināti ar rokām un no dabiskiem materiāliem, sākot ar zemes krāsu toņiem līdz raupjiem materiāliem un raupjām virsmām. “Moderns, nepretenciozs un ar savu vietu plauktā  – tas būs aktuāls dekors visa gada garumā! Šis noformējums izteikti sasaucas ar japāņu jūtīgumu.” Piebilst Baiba.

Klasiskās amerikāņu vērtības.

Šī ir klasiskākā un tai pat laikā rotaļīgākā no tendencēm, kas ietver sevī radošus rakstus, jaukus pasaku motīvus, ar roku veidotus zīmējumus un sezonas iecienītākās krāsas – piparkūkas, zemeņu ledenes, sarkanbaltsarkanas konfektes kā Ziemassvētku rūķu darbnīcas spieķīši un mūžzaļo egļu krāsu.

Gaismas svinības.

Baiba aicina svinēt ballīšu mirdzumu un krāšņumu ar dzirkstošajiem un zaigojošajiem efektiem, košām krāsām un elegantiem tumšiem toņiem. “Šis stils ir mūžīgs un joprojām elegants un to apstiprinātu arī misters Getsbijs.” viņa uzsvēra.

Pasākuma laikā vides stiliste dekorēja eglītes un demonstrēja dažādus galdu klājumus, ar Stockmann zīmolu palīdzību radot nepieciešamo noskaņu, savukārt noslēgumā viesi tika aicināti  aizraujošā meistarklasē veidot svētku rotājumus, lai aiznestu svētku sajūtu mājās. Pasākumu apmeklēja tādas sabiedrībā zināmas personības kā Armanda Simsona meitiņu mamma Iveta Simsone,           TV personība un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa, māksliniece Ieva Bondare, TV un radio producente Ieva Brante, modes dizainere un stiliste Dace Krieviņa-Bahmane, modes redaktore un stiliste Dace Vaivara, kā arī virkne iecienītu dzīvesstila blogeru un vadošo mediju pārstāvji. Lai nodrošinātu Ziemassvētku noskaņu, viesi tika cienāti ar svētkus raksturojošām uzkodām un Scavi & Ray dzirkstošo vīnu.