Universālveikalā “Stockmann” iespējams ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai un ārstniecībai

Līdz pat 2021. gada 10. janvārim universālveikalā “Stockmann” iespējams ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai un ārstniecībai. Visi akcijas laikā savāktie līdzekļi tiks novirzīti labdarības organizācijas “Ziedot.lv” izveidotās palīdzības programmas “Mazo sirsniņu cerības” atbalstam.

 

Palīdzības programmas mērķis ir segt izdevumus smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai, ko neapmaksā valsts. Lai veiktu ziedojumu, klienti pie universālveikala kases var izvēlēties ziedojuma kartīti par noteiktu summu: 5 EUR, 10 EUR vai 20 EUR vērtībā. Pirkuma brīdī izvēlētā kartīte nododama kases darbiniekam.

 

“Programmas stāsts uzrunāja mūs un, domāju, tas uzrunās arī mūsu klientus: daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem – sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība, jo viņus ir skārušas smagas slimības. Sabiedrības atbalsts var palīdzēt! Pie “Ziedot.lv” ir vērsušies teju 100 bērni no visas Latvijas, kuriem nepieciešama ārstniecība un rehabilitācija Latvijā un Eiropas Savienībā,” atklāj universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane.

 

“Novērtējam universālveikala “Stockmann” sociāli atbildīgo rīcību, dodot saviem klientiem iespēju, vienlaikus ar iepirkšanos, sniegt atbalstu smagi slimiem bērniem. Īpaši svarīgs atbalsts ir šajā gadā, kad ikvienu no mums skar ierobežojumi. Tas ļauj tuvāk ieraudzīt bērnus, kuriem dažādi ierobežojumi veselības dēļ skāruši visu dzīvi! Paldies par atbalstu, padarot šos svētkus īpašus,” stāsta “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.