Universālveikalā “Stockmann” jau otro gadu iespējams ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai un ārstniecībai

Turpinot pērn iesākto labdarības akciju, universālveikalā “Stockmann” arī šā gada nogalē iespējams ziedot smagi slimu bērnu atlabšanai, iegādājoties īpašu, šim mērķim radītu kartīti. Visus savāktos līdzekļus universālveikals novirzīs labdarības organizācijas “Ziedot.lv” palīdzības programmas “Mazo sirsniņu cerības” atbalstam, kas sedz izdevumus smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai, ko neapmaksā valsts.

“Ir īpaši smagi, kad nopietnas slimības piemeklē mazus bērnus, kuriem tās liedz pilnā sparā izbaudīt bērnības priekus, mesties bezbēdīgās rotaļās ar vienaudžiem un darīt citas lietas, ko ierasti dara paši mazākie. Taču mūsu visu spēkos ir paveikt labu darbu un ziedot, lai šie bērni saņemtu sev vajadzīgo palīdzību gan Latvijā, gan citviet Eiropā un, iespējams, kādreiz spētu bērnību baudīt tāpat kā viņu draugi. Šo akciju kopā ar “Ziedot.lv” īstenojam jau otro gadu un esam pateicīgi ikvienam klientam, kurš noziedo bērniņu atlabšanai,” saka universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane.

“Novērtējam, ka sadarbību ar universālveikalu “Stockmann” turpinām jau otro gadu un šādi, vācot līdzekļus, varam sniegt atbalstu smagi slimiem bērniem. Jebkura ar svētku pirkumu reizē iegādāta ziedojumu kartīte ir palīdzība kādai mazai sirsniņai, lai saņemtu tik ļoti nepieciešamo veselības aprūpi, un cerība par labāku nākotni. Daudzi no šiem bērniem ar ierobežojumiem, piemēram, kustību traucējumiem, slimības dēļ saskaras visu dzīvi  un nemaz nezina, ko nozīmē būt pilnībā veseliem. Paldies ikvienam par atbalstu, padarot šo svētku laiku cerīgāku gan bērniem, gan viņu ģimenēm,” stāsta “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Lai ziedotu, klienti pie universālveikala kases var izvēlēties īpašu labdarības kartīti par noteiktu summu: 5 EUR, 10 EUR vai 20 EUR vērtībā. Pirkuma brīdī izvēlētā kartīte nododama kases darbiniekam. Ziedot universālveikalā būs iespējams līdz nākamā gada 10. janvārim.

Par “Stockmann”

“Stockmann” piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu modes, skaistumkopšanas, mājas un pārtikas produktu izvēli brīnišķīgai ikdienas dzīvei. Mēs iedvesmojam klientus izdarīt ilgtspējīgu un atbildīgu izvēli. “Stockmann” ir 8 universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com. Papildu informāciju var atrast vietnē stockmanngroup.com.

Par “Ziedot.lv”

“Ziedot.lv” ir lielākā labdarības organizācija Latvijā, kas īsteno labdarības programmas atbalstot grūtībās nonākušos Latvijas līdzcilvēkus un atbalstot citas nevalstiskās organizācijas Latvijā. Ar mērķi palīdzēt Latvijai! “Ziedot.lv” darbojas tajās jomās, kur valsts vai pašvaldības finansējuma nav, vai tas ir nepietiekams, bet līdzcilvēkiem tik ļoti nepieciešams. “Ziedot.lv” no ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk tam paredzētajam mērķim. 

 

Papildu informācija:

Dace Kokina, SIA “Stockmann” mārketinga vadītāja

E-pasts: dace.kokina@stockmann.com

Mob.tel. +371 29118809

Mājaslapa: www.Stockmann.lv

Facebook: facebook.com/Stockmannriga