ATRODI SEV PIEMĒROTĀKO SPORTA APĢĒRU

Ja vēlies turpināt ar savu iecienīto sporta veidu vai uzsākt nopietnus treniņus, izvēlies funkcionālu un stilīgu treniņu apģērbu un apavus. Ir svarīgi ņemt vērā treniņu vietu, jo āra un iekštelpu treniņu aprīkojuma īpašības ievērojami atšķiras. Lai gan funkcionalitāte ir svarīga, tas nenozīmē, ka Tev ir jāatsakās no sava personīgā stila. Mēs palīdzēsim Tev atrast pareizo sporta apģērbu, lai treniņa laikā Tu justos moderni un ērti.

 

Pielāgojies atbilstoši laikapstākļiem

Sportojot brīvā dabā, svarīgi ņemt vērā laika apstākļus – apģērbam labi jāuzsūc sviedri, neierobežojot kustības. Aukstās dienās valkā apģērbus vairākos slāņos, lai ķermenis būtu silts un sauss. Karstās dienās dod priekšroku vieglākām, elpojošākām drēbēm, lai izvairītos no pārkaršanas. Piemēram, skriešanai vai riteņbraukšanai ir piemērots apģērbs, kas nodrošina labu kustīgumu. Būtu labi uzvilkt pieguļošu sporta kreklu un virs tās vieglu jaku – atkarībā no laikapstākļiem.

 

Apģērbs, kas piemērots tenisa treniņiem

Teniss ir spēle, kurā komforts un stils iet roku rokā, un elegants treniņu komplekts palīdzēs Tev izcelties laukumā. Legingi vai šorti piedāvā kustību brīvību, padarot Tavu spēli vēl vienmērīgāku un pārliecinošāku. T-krekli un crop tops veido harmonisku kombināciju, kas ir gan stilīga, gan funkcionāla. Un kurš teica, ka legingi ir paredzēti tikai treniņam? Ērtības un stila dēļ gan crop topi, gan legingi ir lieliski piemēroti ārpus sporta zāles.

 

Vingrinājumi iekštelpās

Trenažieru zālē vari valkāt dažādus apģērbus: no šortiem līdz apspīlētiem legingiem, no T-krekliem līdz sporta topiem. Kvalitatīvā un labi pieguļošā treniņtērpā, kas ir elpojošs un vienlaikus ērts, motivācija vingrot vienmēr ir lielāka. Nodarbojoties ar jogu, vari izvēlēties legingus un sporta krūšturi, kā arī vieglas jogas bikses un T-kreklus. Šorti, treniņbikses un T-krekli ir ideāli piemēroti bumbu spēlēm telpās, bet pats galvenais, lai apģērbs būtu ērts.

 

 

Treniņu aprīkojums

Papildus labi pieguļošam sporta apģērbam svarīgs ir arī piemērots sporta aprīkojums un funkcionāli aksesuāri. Sporta zeķes ir mazi, bet svarīgi aksesuāri, kas pielāgojas pēdu formai un sporta aktivitātēm, novēršot tulznas un saglabājot kājas sausas pat intensīvāko treniņu laikā. Cimdi un aizsargbrilles ir neaizstājamas dažādos sporta veidos. Stockmann var atrast arī dažādus treniņu inventāru – no jogas paklājiņiem līdz lecamauklām.

 

Sporta apavi

Pareizu sporta apavu izvēle ir tikpat svarīga kā pareizais apģērbs. Izvēlies sporta apavus, kas ir piemēroti Tavam izvēlētajam sporta veidam un piedāvā pietiekamu atbalstu un komfortu. Labi pieguļošu sporta apavu izvēle ir ārkārtīgi svarīga, jo pareiziem apaviem ir liela nozīme labu sportisko rezultātu sasniegšanā. Papildus atbilstošajam modelim svarīgs ir arī apavu dizains, jo jauki un stilīgi sporta apavi padara treniņus patīkamākus un motivē vingrot ikdienā.