MODE

Stockmann – aktuālās tendences un iedvesma modernai ikdienai un svētkiem

Papildini savu garderobi universālveikala Stockmann apģērbu nodaļās un e-veikalā! 
Jebkurai gaumei, pasākumam vai noskaņojumam atbilstošas modes preces Tevi gaida sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbu un aksesuāru nodaļās. Profesionāli pārdevēji palīdzēs piemeklēt atbilstošus izmērus un orientēties dažādo zīmolu un preču klāstā, lai Tu bez pūlēm atrastu tieši to, kas nepieciešams. Jaunākās modes tendences, augsta kvalitāte un unikāli zīmoli, iedvesmojoša iepirkšanās vide un izcila klientu apkalpošana. Tieši tik labi izklausās iepirkšanās pašā pilsētas centrā! 

Universālveikala Stockmann modes preču nodaļās Tevi gaida plašā klāstā dažādu zīmolu sieviešu un vīriešu apģērbs un aksesuāri, kā arī kvalitatīvs un daudzveidīgs apģērbs bērniem. Stockmann profesionālie pārdevēji palīdzēs ikvienam atrast vispiemērotāko apģērbu no modes preču piedāvājuma – elegants, klasisks, moderns, brīvā laika vai biznesa apģērbs no tādiem zīmoliem kā Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Max&Co, Esprit un daudziem citiem. Kleitas, blūzes, bikses, jakas, svārki, uzvalki, virsdrēbes – izvēlieties aktuālās sezonas tendences vai uzticiet savu stilu izveidot Stockmann stila konsultantei. 

Lai spētu precīzi apmierināt klienta modes vajadzības, pieredzējusī un profesionālā veikala iepirkšanās un stila konsultante konsultācijas veic vairākos posmos. Pirmajā tikšanās reizē, kas aizņem aptuveni trīsdesmit minūtes, tiek iepazīts klients, viņa vēlmes, motīvi un mērķi, kā arī noskaidrotas praktiskas vadlīnijas: izmērs, vēlmes un budžets. Otrajā tikšanās reizē jau tiek pielaikoti un kombinēti atbilstoši atlasīti apģērbi, aksesuāri, apavi – viss, ko klients bija vēlējies.

Universālveikals Stockmann augstu vērtē un ar prieku piedāvā saviem klientiem arī Latvijas dizaineru apģērbu un rotas. Regulāri Pop-Up veikali no tādiem zīmoliem kā Amoralle, Zvēru Dārzs, One Wolf, Petra, Sildare Jewelry un citiem.

Seko līdzi jaunumiem Facebook_RigaStockmann, Instagram_Stockmann.Riga, kā arī dodies uz Stockmann universālveikalu pēc iedvesmas, izzināt jaunākās modes tendences, atjaunot vai papildināt savu garderobi ar izcilas kvalitātes un gaumīgiem Latviešu dizaineru apģērbiem.

Stockmann piedāvā iegādāties arī unikālus – Stockmann dizaineru radītu zīmolu apģērbus, kas patīkami pārsteigs ar plašām kolekcijām un lielisku cenas, kvalitātes un dizaina attiecību. Sieviešu apģērbu nodaļā elegantie Noom, Cut&Pret, Noom loungewear, vīriešu apģērbu nodaļā ļoti iecienītie BodyGuard un CapHorn, bērnu apģērbu nodaļā krāsainie Bel, Bogi, Cube Co, kas radīti pēc augstas kvalitātes standartiem, jautrai un aizraujošai bērnu ikdienai. Aksesuāru nodaļā A+more un Aimy kvalitatīvi papildinās izvēlēto apģērbu. Šos zīmolus atradīsi tikai universālveikala Stockmann apģērbu un aksesuāru nodaļās.

Mēs darām visu, lai mūsu klientiem iepirkties būtu ērti un patīkami! Pateicoties modernai loģistikai, tagad Stockmann pieejami vēl vairāk pasaulē populāri apģērbu zīmoli, piemēram, Pinko, Victoria Beckham, Samsoe&Samsoe, Lauren by Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren un citi. Košas krāsas, aktuālas tendences un dažādi zīmoli tagad vēl plašākā klāstā nekā jebkad.

Ja nepieciešams, mūsu šuvējas veiks nepieciešamās korekcijas jūsu izvēlētajam apģērbam šeit pat uz vietas universālveikalā. Kamēr jūs veiksiet savus labākos pirkumus, jūsu mazās atvases varēs izklaidēties rotaļu istabā kopā ar auklīti. Savukārt, kungi iepirkšanos var veiksmīgi apvienot ar bārdas korekciju vai frizieri, kā arī iemalkot labu viskiju Wood Religion barbershop. Tur pat iespējams arī pašūt Monokel uzvalku pēc individuāla pasūtījuma.

Izcel savu personību ar kvalitatīviem un unikāliem apģērbiem no universālveikala Stockmann! Un pēc veiksmīgas iepirkšanās, dodies uz Stockmann Take Away pēc gardas kafijas, kas ir par brīvu, iepērkoties virs 100 €.

Veiksmīgus pirkumus!