IEDVESMOJIES NO STOCKMANN X MIIA HALMESMAA SKATES SAVĀ IKDIENĀ!

10. aprīlī Hanzas peronā norisinājās “Stockmann” un skandināvu dizaineres Miia Halmesmaa modes skate, apvienojot mākslinieces tērpus ar universālveikala jaunākajām modes un aksesuāru kolekcijām. Skates stilu veidoja zīmola “Volga Vintage” dibinātājs un stilists Sergejs Hatanzeiskijs, un tā notika 38. Rīgas modes nedēļas ietvaros.

 

Dizainere Miia Halesmaa 

Spēle ar neierobežotām līnijām, sulīgām formām, krāsām un dažādiem materiāliem ir tas, kas raksturo somu dizaineres Miia Halmesmaa kolekcijas, kas tiek ražotas no augstas kvalitātes ekoloģiskiem materiāliem, un, lai radīto apģērbu ražošana neatstātu oglekļa pēdas nospiedumu, dizainere savās kolekcijās galvenokārt izmanto tekstilrūpniecības materiālu pārpalikumus.

Miia ir īpaši atpazīstama ar savām kleitām, kas iemieso prieku, sievišķību un ķermeņa pozitīvismu, un kolekcija tiks atspoguļota uz Rīgas modes nedēļas podiuma apvienojumā ar Stockmann jaunākajām modes un aksesuāru kolekcijām, iedrošinot dizaineru radītu modi apvienot ar ikdienas stilu, kas izceļ personīgo gaumi un individualitāti. Skatē redzamie sieviešu modes salikumi tiks demonstrēti roku rokā ar maskulīnu urbāno modi vīriešiem.

Miia Halmesmaa kolekcija no 17.04. ir nopērkama pop up veikalā u/v Stockmann.

 

Iedvesmojies no STOCKMANN X MIIA HALMESMAA SKATES savā ikdienā!

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

  

 

Vairāk bildes no modes skates skaties ŠEIT