Atklājiet Longchamp Stockmann universālveikalā

Stockmann ar lepnumu paziņo par ikoniskā franču luksusa modes zīmola Longchamp izstrādājumu tirdzniecības uzsākšanu universālveikala Stockmann aksesuāru nodaļā pirmajā stāvā. Pateicoties šai partnerībai, Stockmann ir vienīgais fiziskais veikals Latvijā, kurā klienti var iegādāties Longchamp izcilos ražojumus.

Pircējiem ir iespēja iepazīt plašu Longchamp augstākās kvalitātes izstrādājumu klāstu, tostarp elegantas rokassomiņas, stilīgus ādas karšu makus, izsmalcinātus ādas naudas makus un greznas šalles.

 

Longchamp

Longchamp x Stockmann Atklājiet Longchamp Stockmann universālveikalā: jauns ekskluzīvs zīmols pieejams tagad arī Latvijā

 

1984. gadā Parīzē radītais Longchamp zīmols ir pazīstams ar izcilu kvalitāti un novatoriskiem dizaina risinājumiem. Šis zīmols pieder Kasegrēnu (Cassegrain) ģimenei četrās paaudzēs un apvieno tradicionālu franču eleganci ar mūsdienīgu izsmalcinātību. Longchamp zīmols ir orientēts uz ilgtspējību un aktīvi īsteno videi draudzīgas prakses, kā arī izmanto videi draudzīgus materiālus, gādājot par atbildīgu attieksmi pret vidi arī modes jomā.

Iepazīstieties ar vairākām populārākajām Longchamp kolekcijām, kuras tagad ir pieejamas Stockmann universālveikalā:

 

Longchamp x Stockmann

Atklājiet Longchamp Stockmann universālveikalā: jauns ekskluzīvs zīmols pieejams tagad arī Latvijā

 

  • Le Roseau: Radīta pirms 30 gadiem Le Roseau ir ikoniska zīmola Longchamp kolekcija. Tās rokassomiņas atspoguļo sievišķīgu identitāti, kas viegli pieskaņojas jebkuram tēlam. Šie ādas modeļi ir viegli atpazīstami pateicoties tiem raksturīgajām bambusa aizdarēm un izteiktai rokturu apdarei, kas rada grafisku un mūsdienīgu dizainu. Ar Le Roseau somām Longchamp zīmols demonstrē autentisku, rokām darinātu ādas izstrādājumu izcilību.

 

  • Le Foulonné: Kopš 1978. gada Le Foulonné līnija ir pazīstama ar izteikto ādas tekstūru. Šī kolekcija aptver plašu elegantu somu klāstu aktīvai un neatkarīgai Longchamp sievietei, tostarp ietilpīgus biznesa portfeļus, A4 dokumentu turētājus, elegantas mugursomas un modernas rokassomiņas. Le Foulonné tāpat ietver pilsētas stilam piemērotas, modernas somas vīriešiem, kas padara tēlu pārliecinošu.

 

Longchamp x Stockmann

Atklājiet Longchamp Stockmann universālveikalā: jauns ekskluzīvs zīmols pieejams tagad arī Latvijā

 

  • Le Pliage Xtra: Le Pliage Xtra piestāv mūsdienīgam, dinamiskam un iedvesmojošam pilsētas stilam. Izstrādājumi ir izgatavoti no teļa ādas, tie ir izcilas kvalitātes ar kontrastējošu apdari, kas piešķir tiem papildu dziļumu un “odziņu”. Katru sezonu kolekcijas tēmu papildina jauni stili, tādējādi tā ir vienlaikus klasiska un mūsdienīga. Sākot ar kosmētikas somiņām un beidzot ar pleca somām, Le Pliage Xtra dveš neatkarīgu, sievišķīgu un optimistisku šarmu.

 

  • Epure: Epure raksturīgs minimālisma dizains, tīras līnijas un izsmalcināta vienkāršība. Šīs līnijas izstrādājumi ir ideāli piemēroti mūsdienu prasīgajam klientam, un kolekcija iemieso diskrētu eleganci.

Apmeklējiet Stockmann universālveikalu jau šodien, lai iepazītos ar Longchamp piedāvājumu un izbaudītu šī slavenā zīmola nepārspējamo kvalitāti un eleganci.