PAVASARA TENDENCES VĪRIEŠIEM

Šīs sezonas mode mūs iepriecinās ar mūsdienīgu daudzfunkcionalitāti, vienkrāsainu apģērbu, maigiem pasteļtoņiem un neitrālām krāsām. Mūsu stila speciāliste Mīa Salomonsone ir apkopojusi šīs sezonas stila ieteikumus, no kuriem vari izvēlēties sev tīkamākos.

 

Raupjš audums un brīvs griezums

Vienkāršas un praktiskas safari stila drēbes ir vīriešu pavasara modes klasika. Piemēram, raupja auduma mēteļi ar lielām kabatām būs piemēroti gan laika pavadīšanai dabā, gan valkāšanai lielpilsētā. Brīva griezuma kokvilnas un lina bikšu, šortu, krekljaku un žokejcepuru krāsu gamma ir saskanīga, bet haki un bēšos toņus atsvaidzina koši oranžā, baltā un drusciņa laima zaļās krāsas. 

 

 

Elegance arī darbā

Pavasarī tērpa izvēle darbam neradīs grūtības, ja iegādāsies dažus uzticamus apģērba gabalus, piemēram, piegulošus džinsus un pieskaņotu žaketi. Tērpu var viegli atsvaidzināt ar brīva griezuma lina kreklu vai glītu, puķainu blūzi. Elegantu koptēlu radīs saskaņoti zilie toņi un apģērbs vienas krāsas toņos. Tēlu papildinās brūni mokasīni un labi piegulošs lietusmētelis.

 

 

Pasteļtoņu valdzinājums

Maigie pasteļtoņi padarīs tēlu pavasarīgu un radīs nojausmu par drīzo atvaļinājumu. Pasteļtoņi ir sastopami gan pikē auduma un uzvalka kreklos, gan lina apģērbos un adījumos. Drosmīgākie valkā, piemēram, rūtainas rozā bikses vai izveido tērpu tikai rozā toņos. Tēlu atsvaidzinās pasteļtoņu un baltās vai melnās krāsas salikums.

 

 

Modernāks jūrnieku stils

Jūrnieku stils jebkurā pavasara un vasaras sezonā ir droša un klasiska izvēle. Svaigie zilie toņi šobrīd tiek apvienoti ar spilgtām pamatkrāsām, piemēram, zaļo, sarkano un dzelteno, turklāt svītras var būt izvietotas gan horizontāli, gan vertikāli. Tie, kas seko modei, tērpsies svītrainā kreklā vai vilks mugurā vintage stila stepētu jaku vai beisbola jaku.

 

 

Drusciņa nostalģijas

Mode smeļas iedvesmu arī iepriekšējās desmitgadēs, un tas attiecas gan uz krāsām un materiāliem, gan uz tekstūrām — piemēram, drīkst būt pamanāms tas, ka apģērbs ir roku darbs. Elegantu un brīvi piegulošu retro stilu šobrīd veidosi, velkot plānus, bet elegantus džemperīšus ar augsto apkakli, piegulošus T-kreklus un rūtainas bikses, svītrainu apģērbu un Kusto stila adītas cepures.