HUGO BOSS TEKSTILA IZSTRĀDĀJUMI ARĪ U/V "STOCKMANN"

Lieliski jaunumi – turpmāk pasaules slavenā zīmola HUGO BOSS tekstila izstrādājumi būs pieejami u/v „Stockmann” mājas preču nodaļā 4. stāvā!

HUGO BOSS, kura galvenā mītne atrodas Metzingenā (Vācija), ir vadošais pasaules modes un dzīvesveida uzņēmums premium segmentā, kas piedāvā augstas kvalitātes sieviešu un vīriešu apģērbus, apavus, parfīmu un aksesuārus, tajā skaitā, mājsaimniecībai, piemēram, gultasveļu, halātus un dvieļus.

Mājas preču nodaļā ir pieejama HUGO BOSS augstas kvalitātes kokvilnas satīna gultasveļa, kas ir neaprakstāmi mīksta uz tausti. Gultasveļas dizains variē no izteikti vīrišķīgiem ģeometriskiem rakstiem pelēkos toņos un unisex līniju rakstiem, minerālu toņus meistarīgi apvienojot ar krīta balto krāsu, līdz pat baby blue toņa ārkārtīgi sievišķīgu un maigu  ziedu rakstiem. Tāpat ir pieejamas mix&match spilvendrānas, kas lieliski pieskaņotas gultasveļas nokrāsām, kā arī dažādu tekstūru pledi.

HUGO BOSS piedāvā arī dažādu krāsu un izmēru dvieļus visai ģimenei, kas atdzīvinās jebkuras mūsdienīgas vannas istabas interjeru. Sortimentā pieejami arī glauni un ērti halāti – grafīta pelēkā un prīmulas rozā krāsā.

Papildiniet savas mājvietas vidi ar spēcīgā zīmola HUGO BOSS skaistajiem, modernajiem un praktiskajiem produktiem, un jūtieties kā sava personīgā stila un mājas dzīves valdnieki!