Preces mājai

Nekur nav tik labi kā mājās! Salds miegs gaumīgā, kvalitatīvā gultasveļā, un mīkstās dūnu segās, gards ēdiens no skaistiem traukiem un virtuves piederumi, kas vakariņu pagatavošanu pēc garas darba dienas padarīs vieglu un īpaši patīkamu.

Ienākot Stockmann 4.stāvā pārņem māju sajūta. Tur Jūs satiksiet mūsu profesionālās un ļoti jaukās pārdevējas Ritu, Anitu un Valentīnu, kuras šajā nodaļā klientus sagaida kopš universālveikala atvēršanas, jau vairāk nekā 13 gadus, lieliski pārzina sortimentu un ir ieinteresētas piemeklēt katram klientam visatbilstošāko risinājumu. Tas ir piemērs, kam seko arī pārējie pārdevēji un viņiem tas ļoti labi padodas.

Stockmann mājas preču nodaļa ir lielisks iedvesmas avots ar skaisti klātiem galdiem un gultām, no kā smelties idejas sava mājokļa iekārtošanai vai ikdienas dažādībai. Skaisti dekori un funkcionalitāte ir neatņemami Skandināvu dizaina elementi, ko ik uz soļa pamanīsiet Stockmann mājas preču nodaļā. Dabas krāsas un materiāli, neuzkrītošs, racionāls dizains un funkcionalitāte raksturo arī Stockmann mājas preču zīmolus Casa Stockmann un Villa Stockmann, ko iegādāties varat tikai mūsu universālveikalā.

Īpaši lepojamies ar Joutsen segām un spilveniem, kas Stockmann pieejami ar dažādiem pildījumiem un dažādos izmēros. Joutsen dūnu spilveni un segas ir veselīga miega noslēpums, ko atklāt Jums palīdzēs mūsu pārdevēja Anita, jo ik reizi pajautājot par Joutsen Finland Oy spilveniem vai segām, viņas sejā atplaukst smaids. Daudzo gadu laikā Anita ir apguvusi ikvienu niansi par šī zīmola ražojumiem un mācēs ieteikt īstā mīkstuma spilvenu, pareizā biezuma segu un atbildēs uz jautājumiem par termoregulāciju.

Ja Jūsu pirkumu sarakstā ir kvalitatīvi virtuves piederumi, tad Stockmann mājas preču nodaļa ir īstā vieta, kur doties tos iegādāties. Ja satiksiet Valentīnu, izmantojiet viņas zināšanas un iegādājieties jaunu pannu vai katlu. Viņa ļoti labi orientējas dažādās niansēs par šiem produktiem. Pievērsiet uzmanību arī zīmoliem Joseph&Joseph, kas īsā laika periodā spējis savaldzināt mūsu klientus ar savu moderno dizainu, kvalitāti un bieži neredzētiem virtuves rīkiem, kā arī Fiskars nemainīgajai kvalitātei, savukārt trauku nodaļā nebūs iespējams paiet garām gaumīgajiem Villeroy&Boch galda piederumiem un izcilajiem somu dizaina Iittala un Marimekko traukiem.

Gultas veļa kalpo ne tikai kā patīkams miega aksesuārs, bet arī dizaina elements. Satīna gultasveļa no Villa Stockmann vai Bassetti gultasveļas dizains Jūs noteikti neatstās vienaldzīgus. Dažādas krāsas, raksti un materiāli, gaumīgi sakombinēti, brīvdienu rītos Jūs tā vien mudinās vēl mirkli ieritināties mīkstajās segās vai ļauties laiskām svētdienas brokastīm gultā. Mūsu gultas veļas eksperte Rita mājas preču nodaļā strādā kopš dienas, kad vērām vaļā durvis 2003.gada rudenī. Kopš tās dienas ar mīlestību tiek aprūpēts ikviens klients, kurš ierodas tekstila nodaļā. Mūsu Ritai ir ne tikai izcilas zināšanas par precēm un laba gaume, bet arī lieliska humora izjūta, tāpēc klienti uz mājām dodas gan ar veiksmīgiem pirkumiem, gan ar lielisku noskaņojumu!

Teicams papildinājums mājas tekstilam, traukiem, dekoriem un virtuves piederumiem ir elektropreces, kas plašā klāstā atrodamas turpat Stockmann 4.stāvā Euronics veikalā. Arī tur Jūs sagaidīs profesionāli pārdevēji, labi piedāvājumi un kvalitatīvas preces.

Nav pamata satraukumam, ja neplānoti esat veicis lielāku pirkumu nekā spējat aiznest līdz mājām, jo pirkumi, kas veikti mājas preču nodaļā virs 200€ tiek piegādāti par brīvu uz mājām Rīgas teritorijā, kā arī, iepērkoties Stockmann mājas preču nodaļā par kopējo summu virs 500,- EUR Pastāvīgie Klienti var saņemt taksometra kuponu 20 EUR vērtībā, kas atbruks Jums pakaļ uz Stockmann pazemes autostāvvietu un aizvedīs līdz mājām.

Tiekamies mājas preču nodaļā!