VASARAS PIRTS AICINA ATPŪSTIES

Vasaras pirts piedāvā daudz vairāk nekā tikai karsta tvaika baudīšanu – tā piedāvā iespēju atbrīvoties no stresa un raizēm, un pa īstam atpūsties. Skaisti aksesuāri, smalki lina tekstilizstrādājumi, patīkami aromāti un kosmētika padara pirts pieredzi neaizmirstamu. Palutini sevi un radi brīnišķīgu dziedināšanas oāzi.

 

Pirts piederumi padara pirts rituālus pilnīgus

Skaista un harmoniska pirts rada ideālu vidi, lai atpūtinātu gan ķermeni, gan prātu, un kvalitatīvi pirts piederumi paspilgtina patīkamu pirts rituālus. Moderna tvaika bļoda un spainis un citi pirts piederumi lieliski noder arī kā vasaras dāvana saimniekam. To vienkāršā elegance pirts pieredzei piešķir unikālu šarmu.

   

 

 

Pievienojiet pirts pieredzei greznību

Dabīgais lins un citi tekstilizstrādājumi ar savu maigumu rada patīkamu vidi pirts mīļotājiem. Lins ir dabisks materiāls, kas elpo un uzsūc mitrumu, piešķirot pirts pieredzei greznību. Pēc pirts mīksts dvielis maigi nosusina ādu, un, ietinoties halātā, ir brīnišķīgi baudīt svaigu un relaksētu pirts sajūtu.

 

 

Rūpējieties par savu ķermeni un prātu

Uzmundriniet savu ķermeni un prātu ar veselīgu pirts rituālu. Ziepes, pirts birstes un citi mazgāšanas līdzekļi piedāvā mums relaksāciju un patīkamu sajūtu. Aromatizēta svece vai darvas ziepes radīs noskaņu un aromātu, padarot pirts mirkļus par patīkamu pieredzi.

 

 

 

Uzmundriniet ādu

Dabiskie pirts kosmētikas produkti, piemēram, ķermeņa skrubji, sejas maskas un ķermeņa balzami, baro un mitrina mūsu ādu, atjaunojot tās dabisko mirdzumu. Pēc pirts varam izbaudīt kosmētikas relaksējošo iedarbību un piešķirt ādai svaigumu un jauneklību.