Datu drošības politika

LINDEX GROUP OYJ GARANTĒ DROŠĪBU, KAMĒR JŪS IEPĒRKATIES TIEŠSAISTES VEIKALĀ

Klienta datus, kurus jūs ievadāt, kad veicat pasūtījumu, mēs apstrādājam, ievērojot pilnīgu konfidencialitāti, un nekad tos neizpaužam trešām personām.

Savienojums, kas ir izveidots starp Lindex Group Oyj un jūsu datoru, ir aizsargāts ar SSL/TLS šifrēšanu. SSL/TLS šifrēšanas protokoli aizsargā datu pārraidi, nodrošinot privātu savienojumu, kas neļauj trešām personām skatīt vai mainīt jūsu konfidenciālos datus. SSL/TLS šifrēšanu izmanto Somijas interneta banku platformas un citi tiešsaistes pakalpojumi, kam ir nepieciešams drošs savienojums.
Kad jūs tiešsaistes veikalā shop.stockmann un crazydays.com maksājat ar kredītkarti, mēs izmantojam autentifikācijas sistēmas Verified by Visa un MasterCard SecureCode, lai nodrošinātu, ka jūsu maksāšanas darījums ir drošs. Turklāt jūsu drošības dēļ mēs nevienā posmā neuzglabājam jūsu kredītkartes vai debetkartes numuru, lai nepieļautu, ka kāds vēlāk ļaunprātīgi izmanto jūsu datus.

Drošības apsvērumu dēļ mūsu tiešsaistes veikalā nekad automātiski netiek parādīts jūsu pilnais Stockmann pastāvīgā klienta kartes numurs un citi šāda veida dati, bet daļa numura tiek aizstāta ar zvaigznītēm (*).

 

SĪKFAILU IZMANTOŠANA

Tīmekļa vietne shop.stockmann. un crazydays.com izmanto sīkfailus, kas mums ļauj mūsu klientiem nodrošināt labāko iespējamo pakalpojumu. Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs jūsu pārlūkprogrammā varam instalēt sīkfailus, kas ir būtiski mūsu tiešsaistes veikala darbības nodrošināšanā. Sīkfaili vāc datus, ko mēs izmantojam statistikas nolūkos, piemēram, lai uzraudzītu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju trafiku un lai nodrošinātu mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot trešo pušu pakalpojumus. Šādi pakalpojumi ir, piemēram, Google Analytics un Facebook.

Sīkfaili bieži tiek izmantoti tiešsaistes veikalos un citos tiešsaistes pakalpojumos. Tie ir autentifikācijas informācijas uzglabāšanai paredzēti mazi faili, kas tiek pārsūtīti no tīmekļa vietnes servera uz apmeklētāja datoru. Mēs izmantojam sīkfailus, lai vienas sesijas laikā apmeklētāji mūsu tīmekļa vietnē varētu pāriet no viena pakalpojuma uz citu. Apmeklētājs neredz, ka sīkfaili tiek izmantoti, un tie neietekmē apmeklētāja datoru.

Mēs sīkfailus izmantojam arī mūsu tiešsaistes veikala apmeklētāju trafika uzraudzīšanā, lai mēs varētu uzlabot savus pakalpojumus. Uzraugot Lindex Group Oyj tiešsaistes pakalpojumu apmeklētāju trafiku, mēs analizējam tādas detaļas kā lapas, kurās apmeklētāji nonāk, un lapas, no kurām viņi iziet, kā arī preču lapas un citas lapas, kuras viņi izmanto, lai veiktu pirkumu.
Sīkfailu izmantošana mūsu klientiem kopumā atvieglo tiešsaistes veikala lietošanu un, piemēram, pieteikšanos veikalā. Turklāt sīkfailu izmantošana ļauj dažādos veidos apvienot datus par mūsu tiešsaistes veikala klientiem.

Dati, kas tiek savākti, izmantojot sīkfailus, ir anonīmi, taču tos var attiecināt uz personas datiem, kas ir saņemti no lietotāja, un izmantot mērķtiecīgu reklāmu (tostarp atkārtotu mērķtiecīgu reklāmu) nodrošināšanā. Atkārtota mērķtiecīga reklāma nozīmē to, ka, piemēram, jums var tikt rādītas preces, kuras nesen esat pārlūkojis mūsu tiešsaistes veikalā, vai citas līdzīgas preces, ietverot tās reklāmās, kas ir izvietotas citās tīmekļa vietnēs.

Sīkfailu izmantošana ir droša, jo tā nerada kaitējumu apmeklētāju datoriem vai failiem. Sīkfailu izmantošanu varat atspējot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumos. Tomēr, ja izslēdzat sīkfailus, jūs, iespējams, negūsiet labāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni. Mēs vienmēr iesakām atļaut sīkfailu izmantošanu tiešsaistes veikalā shop.stockmann un crazydays.com, lai garantētu vislabāko iepirkšanās pieredzi.

Uzraugot apmeklētāju trafiku, mēs sadarbojamies ar partneriem, kuri analizē datus mūsu vārdā, palīdzot mums saprast, kā mūsu tīmekļa vietne ir jāuzlabo. Apmeklētāju trafika uzraudzīšanā izmantotie dati ir anonīmi. Mēs saviem partneriem nekad neizpaužam nekādus personas datus, kurus jūs iesniedzat, reģistrējoties vai veicot pasūtījumu.

Kad jūs pabeidzat sesiju, jums arī būtu jānotīra pārlūkprogrammas kešatmiņa, jo īpaši tad, ja izmantojāt datoru, kas tiek koplietots. To var izdarīt pārlūkprogrammas interneta iestatījumos.
Ja jums ir jebkādi jautājumi par to, kā darbojas mūsu tiešsaistes veikals, lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas nodaļu.

 

GOOGLE ANALYTICS IZMANTOŠANA

Tīmekļa vietne shop.stockmann.com un crazydays.com izmanto Google Analytics, kas ir Google Inc. analīzes rīks. Google Analytics izmanto sīkfailus, kas ir teksta faili, lai uzlabotu analīzi par to, kā vietne shop.stockmann.com un crazydays.com tiek izmantota. Google uz saviem serveriem, kas atrodas dažādās valstīs, nosūta un tajos saglabā sīkfailu ģenerētos datus par to, kā jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, tostarp jūsu IP adresi. Šie dati var tikt apstrādāti valstī, kas nav jūsu dzīvesvietas valsts. Šie dati tiek izmantoti, lai analizētu apmeklētāju veikto pārlūkošanu, lai sagatavotu pārskatus par tīmekļa vietnē veiktajām darbībām, lai nodrošinātu individualizētas reklāmas un lai piedāvātu pakalpojumus, kas attiecas uz tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu.

Google arī var pārsūtīt datus trešai personai, ja tas ir noteikts tiesību aktos vai ja trešā persona apstrādā datus Google vārdā. Jūsu IP adrese netiks saistīta ar citiem jūsu datiem, kas ir Google rīcībā. Sīkfailus varat bloķēt savas tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas tīmekļa vietnes funkcijas var nestrādāt, ja sīkfaili ir bloķēti.

Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat tam, ka Google apstrādā jūsu datus, kā ir paskaidrots šajā lappusē, un veic to saskaņā ar Google datu aizsardzības politiku.
Informācija par to, kā Google izmanto savāktos datus

 

FACEBOOK RĪKA WEBSITE CUSTOM AUDIENCES (TĪMEKĻA VIETNES PIELĀGOTĀS AUDITORIJAS) IZMANTOŠANA

Mēs savā tīmekļa vietnē shop.stockmann.com un crazydays.com izmantojam Facebook rīku Website Custom Audiences (Tīmekļa vietnes pielāgotās auditorijas). Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, starp jūsu pārlūkprogrammu un Facebook serveri tiek izveidots atkārtotās tirgvedības kods. Šis kods informēs Facebook, ka mūsu tiešsaistes veikals ir apmeklēts no jūsu IP adreses. Facebook sasaista šo tīmekļa vietnes apmeklējumu ar jūsu kontu, kas mums ļauj šos datus izmantot reklāmu nodrošināšanai pakalpojumā Facebook. Stockmann Oyj Abp nav piekļuves datiem par atsevišķu personu uzvedību tiešsaistē.

Papildinformāciju par to, kā Facebook vāc un izmanto jūsu datus, informāciju par jūsu tiesībām un veidiem, kā varat aizsargāt savu konfidencialitāti, skatiet Facebook datu politikā.
Facebook pielāgotās auditorijas varat bloķēt savā kontā, pārejot uz jūsu reklāmu preferencēm pakalpojumā Facebook.

 

PERSONALIZĒTS SATURS, KAS JŪS INTERESĒ

Mēs vācam datus par to, kā tiek lietotas mūsu lapas, jo vēlamies lietotājiem piedāvāt pēc iespējas labāku lietošanas pieredzi. Veicot analīzi, kuras pamatā ir lietotāju dati, mēs varam izveidot piemērotas grupas, kurām mērķtiecīgi pielāgojam saturu, kas tās pēc iespējas vairāk varētu interesēt. Šāda veida mērķtiecīgs saturs var ietvert interesantas reklāmas vai cita veida mijiedarbību.

Mēs arī varam nodrošināt mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot citu satura publicētāju pakalpojumus. Piemēram, lietotājam var tikt rādītas Lindex Group Oyj reklāmas citās tīmekļa vietnēs. Mēs nekad citiem publicētājiem neizpaužam datus par mērķauditorijas grupām vai citus mūsu rīcībā esošus klientu datus. Arī mūsu reklāmas, kas tiek rādītas ārējos pakalpojumos, tiek veidotas tikai Lindex Group Oyj nolūkiem.

Mēs arī varam izveidot mērķauditorijas grupas kopā ar mūsu partneriem, izmantojot apmeklētāju datus, kas ir savākti no ārējām tīmekļa vietnēm. Šādos gadījumos mēs vienmēr pārliecināmies, ka mūsu partnerim ir tiesības datus par saviem apmeklētājiem izpaust uzņēmumam Lindex Group Oyj.

Mēs varam sasaistīt datus par pakalpojumu un tīmekļa lapu lietošanu, kas ir piesaistīti pārlūkprogrammai, ar mūsu klientu datiem tikai tad, ja lietotājs piesakās Lindex Group Oyj tiešsaistes veikalā ar savu lietotāja ID. Ja lietotājs piesakās mūsu tiešsaistes veikalā, izmantojot dažādas ierīces, piemēram, viedtālruni un galddatoru, mēs šos dažādos apmeklējumus varam sasaistīt ar vienu un to pašu klientu. Datu sasaistīšana un klientu datu apstrāde notiek tikai uzņēmumā Lindex Group Oyj.