ATLAIŽU KODI TIEŠSAISTES VEIKALĀ

DIZAINA PĒRLES AR LĪDZ PAT -20% ATLAIDI

Patiesi dārgumi ir tie, kam ir nemainīga kvalitāte. Atrodi savus dizaina dārgumus mājas kategorijā ar atlaidēm līdz pat -20%!

Kupona informācija:

Derīgs vienam pilnas cenas pirkumam Mājas preču kategorijā no 19.01. līdz 12.02. Kupons derīgs e-veikalā www.stockmann.lv, kā arī universālveikalā.
Kupons derīgs MyStockmann dalībniekiem, pierakstoties savā kontā. Kuponu pievienot Pirkumu Grozā, sadaļā “Pievienot kuponus” vai manuāli ievadot kodu. Kodus nevar apvienot vienā pasūtījumā.

Ar kodu HOMEDESIGN15 -15% atlaide Mēbeļu un Apgaismojuma kategorijām (tiek piemēroti izņēmumi*)
Ar kodu HOMEDESIGN20-20% atlaide Mājas kategorijai (izņemot Mēbeļu un Apgaismojuma kategorijām)

 

Izņēmumi

Mājas preces

String delivery products, Hakola, Dyson, Green Egg

*-15% kuponu var izmantot Artek un Vitra precēm, kas ir mūsu pašu noliktavā, bet preces ar ilgāku piegādes laiku ir izslēgtas no kampaņas atlaides.

 

 

ZIEMAS IZPĀRDOŠANA IR SĀKUSIES!

Ziemas izpārdošana! No 12. līdz 31. janvārim atsevišķu preču cenas ir samazinātas līdz pat -60%. Piedāvājums ir spēkā interneta veikalā stockmann.lv un universālveikalā. Piedāvājumu nevar apvienot ar citām kampaņām. Piedāvājums neattiecas uz produktiem, kuriem jau ir piešķirta atlaide.

Visi produkti

***

Atlaides, ko mēs piedāvājam, netiek piemērotas visām precēm, zīmoliem, nodaļām vai sadarbības partneriem Stockmann universālveikalā Rīgā un tiešsaistes veikalā stockmann.lv un crazydays.com. Atlaides tiek piemērotas pilnas cenas precēm. Atlaides netiek piemērotas kampaņu un akcijas precēm. Atlaižu kodus nevar izmantot, iegādājoties dāvanu kartes. Atlaides nesummējas.

Vai esat saņēmis tiešsaistes veikala atlaides kodu? Kodu varat aktivizēt iepirkumu grozā. Paziņojumā par atlaides kodu ir norādīts koda derīguma termiņš un visi ierobežojumi, kas attiecas uz šo atlaides kodu.

Šajā sarakstā minētajām precēm, zīmoliem, nodaļām un sadarbības partneriem netiek piemērotas cenu atlaides tiešsaistes veikalā stockmann.lv un crazydays.com, ja vien nav minēts citādi.

KATEGORIJA

PREČU UN ZĪMOLU IZŅĒMUMI

Bērnu mode

Canada Goose, GuuGuu jaunās kolekcijas

Vīriešu mode un sporta preces

Acne Studios, Canada Goose, Canada Goose Black Label, Parajumpers, Boss, Hugo, Kenzo and Stone Island

Sieviešu mode

Acne Studios, Boss, Canada Goose, Canada Goose Black Label, Parajumpers, Hugo and Kenzo

Mājas preces

Artek delivery products, String delivery products, Vitra delivery products, Hakola, Dyson

Sadarbības partneru piedāvajumi

Visas sadarbības partneru preces un piedāvājumi, kas atzīmēti ar “Partner’s offer”