PLATĪNA LĪMENIS

Platīna līmeņa dalībniekiem ir vēl vairāk priekšrocību! Piemēram, jūs varēsiet izmantot bezmaksas standarta piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Balstoties uz tavām interesēm,  saņemsi ielūgumus uz Stockmann pasākumiem, arī iepērkoties modes un mājas preču nodaļās virs 200 EUR, preču piegāde Rīgas teritorijā būs bez maksas. Kā arī saņemsi ikmēneša MyStockmann piedāvājumus, partneru piedāvājumus, dzimšanas dienas kuponu, 1h autostāvvietā bezmaksas par pirkumu virs 30 EUR, atlaidi šūšanas pakalpojumiem, bezmaksas konsultācijas pie personiskā iepirkšanās konsultanta un taksometra kuponus.

Par platīna līmeņa dalībnieku iespējams kļūt, ja tavs lojalitātes punktu skaits ir vairāk kā 10000 punkti.

Ja esi bijis Stockmann lojalitātes programmas dalībnieks iepriekš, tavu lojalitātes līmeni noteiks pēdējo piecu gadu pirkumu vēsture. Iegūtais punktu skaits katram klientam Baltijas valstīs tika dubultots, lai sniegtu labu sākumu jaunajā lojalitātes programmā.

 

PAR KATRU PIRKUMU SAŅEM PUNKTUS

Par katru iztērēto eiro tu saņemsi vienu lojalitātes punktu. Jo vairāk punktu, – jo vairāk piedāvājumu! Vienalga, vai iepērcies universālveikalā vai internetā –  uzrādi digitālo Pastāvīgā Klienta karti MyStockmann lietotnē, vai pieslēdzies savā profilā mūsu internetveikalā un krāj punktus. Savu lojalitātes līmeni vari apskatīt MyStockmann aplikācijā.

 

IKMĒNEŠA PIEDĀVĀJUMI

Katru mēnesi MyStockmann biedriem ir pieejami īpaši ikmēneša piedāvājumi ar -20% atlaidi modes, mājas, kosmētikas, kā arī Stockmann Delikatess nodaļās. Apskati piedāvājumu Stockmann.lv

1 H AUTOSTĀVIETĀ BEZ MAKSAS

MyStockmann klientiem, veicot pirkumu 30€ vērtībā, pirmā stunda Stockman Rīga un Origo Europark stāvvietā – bez maksas.

 

ŠUVĒJA PAKALPOJUMS

Kā MyStockmann dalībnieks saņem -20% atlaidi šūšanas pakalpojumi pie mums pirktam apģērbam, kā arī mājas tekstila izstrādājumiem.

 

STILISTA PAKALPOJUMS

Zelta un platīna līmeņa dalībniekiem stilista pakalpojums ir pieejams bez maksas Stockmann universālveikalos Rīgā un Tallinā. Mūsu profesionālie stilisti palīdzēs izvēlēties tavām vēlmēm un prasībām piemērotāko apģērbu gan svētkiem, gad ikdienai.

 

SVEICIENS DZIMŠANAS DIENĀ

Mēs priecājamies par mūsu draudzību, un vēlamies sveikt tevi dzimšanas dienā! Kā MyStockmann dalībnieks saņemsi īpašu dzimšanas dienas kuponu.

 

BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM NO E-VEIKALA

Platīna līmeņa dalībniekiem piegāde e-veikalā veiktiem pasūtījumiem vienmēr būs bez maksas.

 

PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

Kā MyStockmann dalībnieks, saņemsi dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem. Partneru piedāvājumus apskatiet aplikācijā vai Stockmann.lv

 

IELŪGUMI UZ PASĀKUMIEM

Kā platīna līmeņa dalībniekam, tev būs iespēja saņemt ielūgumu uz dažādiem Stockmann rīkotiem pasākumiem.

 

PERSONALIZĒTI PIEDĀVĀJUMI

Papildus līmeņa priekšrocībām saņemsi arī īpašus personalizētus piedāvājumus, kurs varēsi apskatīt un ērti izmantot MyStockmann aplikācijā.

 

PIEDĀVĀJUMI UN LOJALITĀTES KARTE – ĒRTĀ MYSTOCKMANN APLIKĀCIJĀ

Turpmāk MyStockmann aplikācijā atradīsi savu digitālo lojalitātes karti, varēsi apskatīt uzkrāto punktu skaitu, savu lojalitātes programmas līmeni, kā arī priekšrocības. Aplikācijā regulāri būs pieejami īpaši, tev personalizēti piedāvājumi no Stockmann un mūsu sadarbinās partneriem.

LEJUPIELĀDĒ APLIKĀCIJU

APPLE APP STORE vai GOOGLE PLAY STORE