SUDRABA LĪMENIS

Sudraba līmeņa dalībnieki saņem ikmēneša MyStockmann piedāvājumus, partneru piedāvājumus, dzimšanas dienas kuponu, 1h autostāvvietā bez maksas par pirkumu virs 30 EUR, atlaidi šūšanas pakalpojumiem, reizi gadā bezmaksas konsultāciju pie personiskā iepirkšanās konsultanta un bezmaksas standarta piegādi tiešsaistes pasūtījumiem virs 60 €, kā arī īpašus personalizētus piedāvājumus. 

 

Par sudraba līmeņa dalībnieku iespējams kļūt, ja tavs lojalitātes punktu skaits ir  0 – 2999 punkti.

Ikviens jauns MyStockmann dalībnieks automātiski kļūs par sudraba līmeņa dalībnieku. Ja esi bijis Stockmann lojalitātes programmas dalībnieks iepriekš, tavu lojalitātes līmeni noteiks pēdējo piecu gadu pirkumu vēsture. Iegūtais punktu skaits katram klientam Baltijas valstīs tika dubultots, lai sniegtu labu sākumu jaunajā lojalitātes programmā.

 

PAR KATRU PIRKUMU SAŅEM PUNKTUS

Par katru iztērēto eiro tu saņemsi vienu lojalitātes punktu. Jo vairāk punktu, – jo vairāk piedāvājumu! Vienalga, vai iepērcies universālveikalā vai internetā –  uzrādi digitālo Pastāvīgā Klienta karti MyStockmann lietotnē, vai pieslēdzies savā profilā mūsu internetveikalā un krāj punktus. Savu lojalitātes līmeni vari apskatīt MyStockmann aplikācijā.

 

IKMĒNEŠA PIEDĀVĀJUMI

Katru mēnesi MyStockmann biedriem ir pieejami īpaši ikmēneša piedāvājumi ar -20% atlaidi modes, mājas, kosmētikas, kā arī Stockmann Delikatess nodaļās. Apskati piedāvājumu Stockmann e-veikalā.

 

1 H AUTOSTĀVIETĀ BEZ MAKSAS

MyStockmann klientiem, veicot pirkumu 30€ vērtībā, pirmā stunda Stockman Rīga un Origo Europark stāvvietā – bez maksas.

 

ŠUVĒJA PAKALPOJUMS

Kā MyStockmann dalībnieks saņem -20% atlaidi šūšanas pakalpojumi pie mums pirktam apģērbam, kā arī mājas tekstila izstrādājumiem.

 

STILISTA PAKALPOJUMS

Kā sudraba līmeņa dalībnieks, saņemsiet vienu bezmaksas stilista konsultāciju Rīgas un Tallinas universālveikalos. Mūsu profesionālie stilisti palīdzēs izvēlēties Jūsu vēlmēm un prasībām piemērotāko apģērbu gan svētkiem, gad ikdienai.

 

SVEICIENS DZIMŠANAS DIENĀ

Mēs priecājamies par mūsu draudzību, un vēlamies sveikt tevi dzimšanas dienā! Kā MyStockmann dalībnieks saņemsi īpašu dzimšanas dienas kuponu, kuru varēsi saņemt MyStockmann aplikācijā.

 

PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

Kā MyStockmann dalībnieks, saņemsiet dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem. Partneru piedāvājumus apskatiet aplikācijā vai Stockmann.lv

 

PERSONALIZĒTI PIEDĀVĀJUMI

Papildus līmeņa priekšrocībām saņemsiet arī īpašus personalizētus piedāvājumus, kurus varēsi apskatīt un ērti izmantot MyStockmann aplikācijā.

 

 

PIEDĀVĀJUMI UN LOJALITĀTES KARTE – ĒRTĀ MYSTOCKMANN APLIKĀCIJĀ

Turpmāk MyStockmann aplikācijā atradīsi savu digitālo lojalitātes karti, varēsi apskatīt uzkrāto punktu skaitu, savu lojalitātes programmas līmeni, kā arī priekšrocības. Aplikācijā regulāri būs pieejami īpaši, tev personalizēti piedāvājumi no Stockmann un mūsu sadarbinās partneriem.

 

LEJUPIELĀDĒ APLIKĀCIJU

APPLE APP STORE vai GOOGLE PLAY STORE