Universālveikals “Stockmann” efektivizē personāla procesus, izvēloties “HRB” personālresursu vadības risinājumu programmu

Lai optimizētu izmaksas un paātrinātu un modernizētu dažādus personāla vadības procesus,  universālveikals “Stockmann” izvēlējies izmantot personālresursu vadības risinājumu programmu “HRB”. Platforma nodrošina nepārtrauktu un efektīvu uzņēmuma personāla procesu darbību, piedāvājot plašas attīstības iespējas.

Jaunās sistēmas ieviešana Rīgas “Stockmann” universālveikalā sadarbībā ar SIA “AGroup” tika uzsākta 2019. gada septembrī ar analīzes un funkcionālā dizaina specifikācijas (“FDS”) posmiem. Pēc tam, ieturot nelielu pārtraukumu, process tika turpināts no 2020. gada septembra un pabeigts 2021. gada janvārī. Lielākā projekta daļa ietvēra migrāciju no iepriekšējās, vienkāršās portāla “HRB” 3.1 versijas uz jaunu uzlabotu, proti, “HRB” portālu 5.6., kas piedāvā daudz priekšrocību, kā arī galveno personāla nodaļas moduļu digitalizāciju, piemēram: personāla administrēšanu, laika un apmeklējuma uzskaiti, darba samaksu. Jaunais “HRB” portāls 5.6. ir integrēts ar uzņēmuma personāldaļā galvenajām izmantotajām sistēmām, proti – Somijas personālresursu vadības sistēmu, darbalaika uzskaites rīku “Flexim” un finanšu uzskaites programmu “Oracle”.

Galvenie iemesli, kāpēc “Stockmann” uzsāka projektu, pirmkārt, bija efektivitātes paaugstināšana, veicot personāla procesu automatizāciju, un, otrkārt, atklātuma un procesu caurspīdīguma nodrošināšana, tādējādi attīstot vienlīdzīgu, uz produktivitāti balstītu un holistisku darba vidi.

Galvenie kritēriji, izvēloties SIA “AGroup” piedāvāto “HRB” portālu, bija efektivitāte un portāla ērtā pašapkalpošanās iespēja kopā ar tā draudzīgumu lietotājam. Ir vērts izcelt arī “HRB” portāla galveno funkciju, proti, procesu maksimālu automatizāciju, kas mazina iespējamās problēmas, novērš nepieciešamību pēc atkārtotām un manuālām administratīvām procedūrām, ļaujot koncentrēties uz uzdevumiem, kas rada pievienoto vērtību, lai pieņemtu pārdomātus, uz datiem balstītus lēmumus.

Projekta izpildes laikā izaicinājums bija pagaidu resursu trūkums no “AGroup” puses, kādēļ projekts kādu laiku tika apturēts. “Protams, projekta īstenošanas laikā bija zināmi izaicinājumi, taču tie visi tika atrisināti, ievērojot labāko praksi un īstenojot abpusēji izdevīgu taktiku,” komentē Aleksandrs Snurnicins, “AGroup” izpilddirektors.

“Var apgalvot, ka sākotnējie mērķi ir sasniegti un mēs esam ieguvuši mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu, automatizētu personālresursu vadības sistēmu, kas ir lieliski! Uzņēmumam “Stockmann” digitalizācija ir viena no prioritātēm, arī personāla nodaļai un vadītājiem tas ir ļāvis nodrošināt vienmērīgu un drošu darbinieku snieguma vadības procesu, palīdzot  darbinieku izaugsmē un mērķu sasniegšanā. “Stockmann” noteikti apsvērs arī turpmāku personāla vadības procesu digitalizāciju, lai tādējādi atbalstītu visaptverošu biznesa procesu nepārtrauktību un uzlabošanu,” teic Līga Stabulniece, “Stockmann” personāla nodaļas vadītāja.

Par “Stockmann”

“Stockmann” piedāvā daudzveidīgu un kvalitatīvu modes, skaistumkopšanas, mājas un pārtikas produktu izvēli brīnišķīgai ikdienas dzīvei. Mēs iedvesmojam klientus izdarīt ilgtspējīgu un atbildīgu izvēli. “Stockmann” ir 8 universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com. Papildu informāciju var atrast vietnē stockmanngroup.com.

 

Papildu informācija:

Dace Kokina, SIA “Stockmann” mārketinga vadītāja

E-pasts: dace.kokina@stockmann.com

Mob.tel. +371 29118809

Mājaslapa: www.Stockmann.lv

Facebook: facebook.com/Stockmannriga