Esi uzmanības centrā

Rudens modes un mājas preču kolekcijas Stockmann universālveikalā un e-veikalā aicina visus būt radošiem un drosmīgiem rudens modes izvēlēs. Izvēlies stilīgu mēteli, kleitu vai neparastu aksesuāru liriskajā lavandas vai sulīgajā biešu tonī, kvalitatīvus make-up produktus un ekskluzīvu aromātu kā savu individualitāti izceļošo akcentu. Rudens tavās mājās lai ienāk kā piesātināti košas krāsas meditatīvās noskaņās un izcila sezonas ēdienkarte – sākot ar sēnēm, sieriem, austerēm un noslēdzot ar neatvairāmiem desertiem. Aicinām baudīt rudens sezonu un būt uzmanības centrā it visā!

IEDVESMOJIES RUDENIM

Stockmann rudens ir klāt! Iedvesmojies jaunajai modes sezonai un aplūko MyStockmann īpašos septembra mēneša piedāvājumus Stockmann septembra mēneša žurnālā.

IZVĒLIES SAVU IEPIRKŠANĀS DIENU

Izvēlies savu iepirkšanās dienu 1.-27.09. un saņem visas dienas garumā 20% atlaidi jaunajām modes un mājas preču kolekcijām universālveikalā un vienam pirkumam e-veikalā, izmantojot kodu LVSHOPPINGDAY01, kā arī 10% atlaidi – Stockmann Delikatess un kosmētikas precēm universālveikalā.

Meklē īpašo iepirkšanās dienas kuponu MyStockmann aplikācijā un iepērcies izdevīgāk universālveikalā un e-veikalā.

LEJUPIELĀDĒ APLIKĀCIJU

App Store vai Google Play