Delikatess, kosmētika un mājas preces tagad arī Wolt

Tagad Wolt aplikācijā iespējams pasūtīt arī gardēžu iecienītus produktus no Stockmann Delikatess, kā arī Stockmann kosmētikas un mājas preču labākos zīmolus, saņemot savu pirkumu stundas laikā.

Piegāde pieejama no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 10.00 līdz 19.00 6 km rādiusā no universālveikala, kā arī Mežaparka teritorijā. Minimālā pasūtījuma summa ir 9 EUR, savukārt Stockmann Delikatess pasūtījumiem virs 30 EUR piegāde – bez maksas. Izmanto iespēju savu pasūtījumu iesaiņot arī kā dāvanu. 

Aplūko sortimentu un iepērcies jau tagad Wolt Stockmann veikalos Stockmann Delikatess un Stockmann beauty and home.

Stockmann Delikatess Wolt aplikācijā piedāvā pasaules gardēžu iecienītus produktus un kvalitatīvu vietējo ražotāju produkciju. Izsmalcināti sieri, svaigi spiestas sulas, eksotiski augļi, jūras veltes, kaviārs, debešķīgi deserti, izmeklēta kafija, kā arī gatavas maltītes tūlītējai baudīšanai.

Stockmann kosmētikas sortimentā Wolt aplikācijā atrodami izsmalcināti aromāti un labāko pasaules zīmolu make-up produkti, kā arī jaunākie sejas ādas, ķermeņa un matu kopšanas produkti no tādiem iemīļotiem zīmoliem kā MAC, Clinique, Estee Lauder, Shiseido, Lancome, Kiehl’s, Biotherm un daudziem citiem.

Stockmann mājas preču piedāvājumā gan eleganti trauki un galda piederumi skaistam viesību galdam, virtuves piederumi ērtai ēdiena gatavošanai, gan izsmalcināti tekstila izstrādājumi, gultas veļa, dvieļi, īpaši mājas aromāti un sveces noskaņas radīšanai no tādiem zīmoliem kā Iittala, Design Letters, Fiskars, Marimekko, Spiegelau, Luin Living, Casa Stockmann u.c.