Personiskā iepirkšanās ar stilistu

Lai būtu vieglāk orientēties mainīgajā modes pasaulē, Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem piedāvājam individuālo iepirkšanos kopā ar stilistu, kuras laikā klientam būs iespēja uzzināt, kā veidot vai izkopt savu personīgo stilu, kādas ir modes pasaules aktualitātes un tendences, kā arī stilists palīdzēs izvēlēties dažādām dzīves situācijām un notikumiem piemērotāko apģērbu.

 

Rita Erdmane
stiliste

Ikvienam klientam palīdzēšu radīt ērtāko, skaistāko un personībai piemērotāko, siluetam komplimentējošāko tēlu. Spēlējos ar apģērba krāsām, toņiem, niansēm, faktūrām un piegriezumiem, radot harmonisku un dzīvu garderobi. Iesaku nekrist kārdinājumā katra modes untuma priekšā, bet izvērtēt, vai to jūtiet kā savu. Veidojiet savu garderobi no pārdomāti atlasītiem un savstarpēji saskanīgiem, kvalitatīviem apģērba gabaliem, tad tā būs vienmēr aktuāla, pilnīga un personībai atbilstoša. Esmu grāmatas “Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs.” līdzautore, stiliste žurnālā “Una”, kā arī publikāciju autore žurnālā “Klubs”. Mana iecienītākā darbības joma: lietišķais vīriešu stils.

Piesaki Stockmann stilistes Ritas Erdmanes konsultāciju Stockmann klientu apkalpošanas nodaļā, zvanot +371 6 707 1222 vai rakstot klientuinfo@stockmann.com. 
Stockmann Pastāvīgajiem klientiem stilista konsultācija pieejama bezmaksas.