PAVASARA GRIMA TENDENCES

Šajā pavasarī ļaujies drosmīgām krāsām un eksperimentiem! Izmēģini izteiksmīgi spīdīgas lūpas 90. gadu stilistikā, grafiskus zīmējumus vai veido vienmērīgu koptēlu ar krēmveida produktiem.

Pavasarim piestāv jauns sākums un brīvība! Ievies skaistumkopšanas rituālos pavasara svaigumu ar jaunām grima kolekcijām. Maigi pasteļtoņi, drosmīgas krāsas, viegls vaigu sārtums un rotaļīgas lūpu krāsas palīdzēs saules stariem paspilgtināt tavu dabisko skaistumu. 

 

Vispirms āda

Rūpes par veselīgu un zīdainu ādu turpinās arī šopavasar! Pievērs īpašu uzmanību ādas mitrināšanai un barošanai. Lai panāktu dabisku un mirdzošu izskatu, izmanto mitrinošu sejas krēmu, vieglu grima bāzi un izgaismotāju. Anastasia Beverly Hills Luminous tonālais krēms piešķir ādai starojošu, dabisku izskatu, bet Sisley Phyto-Teint Perfection tonālais krēms ir  ilgnoturīgs, ar ādu kopjošu funkciju, pilnībā sedzošs pārklājums, matēts.

 

Anastasia Beverly Hills Luminous Tonālais krēms, 30 ml (42,-), Sisley Phyto-Teint Perfection tonālais krēms, 30 ml (96,-)

 

Persiku sārtums

Pavasara tendence – vaigu sārtums. Šogad aktuāla dabiska, nedaudz iesārta vaigu līnija. Izmēģini persiku, koraļļu vai rozā saulrieta toņus.

Gurelain Terracotta vaigu sārtums, 5 g (53,90)

 

Spīdīgas lūpas

Pavisam noteikti grima tendencēs atgriezušās 90. gadu spīdīgās lūpas. Uzklāj uz lūpām vidēji caurspīdīgu lūpu krāsu, tāda paša toņa lūpu zīmuli un pa virsu klāj lūpu spīdumu.

La MerThe Lip Volumizer lūpu spīdums Sheer Pink (88,-)

 

Ģeometrisks dizains

Šajā pavasarī izceļam acis. Aktuālas asas līnijas un piesātinātas krāsas. Izmēģini kaķa acs formu, izteiksmīgu laineri vai ģeometrisku dizainu apvieno ar drosmīgām ēnām. Chanel Las Beiges Healty Glow Natural acu ēnu palete izcels acis, tās izskatīsies mirdzošas, svaigas un atpūtušās jebkurā diennakts laikā. Paleti var izmantot kā acu ēnas, bāzi vai acu zīmuli.

Chanel Las Beiges Healty Glow Natural acu ēnu palete, 4.5 g, (72,-)

 

Monohromatisks grims

Pagājušā gada kailo toņu tendence turpina savu uzvaras gājienu arī šogad. Tikai viens produkts, bet to vari izmantot gan kā acu ēnas, gan kā grafisku laineri. Būs piemērots arī vaigu sārtumam un izcils sejas izgaismošanai. Lai panāktu monohromatiska grima izskatu, izmanto krēmveida produktus, kas šopavasar ir trendu augšgalā – tos būs vienkārši uzklāt un viegli sapludināt. Lai panāktu vienmērīgu un nevainojamu koptēlu, izmēģini krēmveida acu ēnas, bronzeri, izgaismotāju un vaigu sārtumu.ēnas, bāzi vai acu zīmuli. Atklājiet Idôle Tint – daudzveidīgu produktu, kuru var izmantot kā acu ēnas, acu laineri, vaigu sārtumu un izgaismotāju! Produkts pieejams 7 toņos. 

Lancôme Idôle Tint šķidrās acu ēnas, 9 ml, (36,90)