Izcel rudens garšas

Rudens vēsmas jūtamas parkos, mežos un universālveikalā Stockmann. Stockmann Delikatess ir sagādājis plašu vietējās rudens ražas un eksotisku augļu piedāvājumu, lai tu varētu pagatavot ko īpašu tumšajos rudens vakaros. Gards sēņu sautējums, rīsi ar dārzeņiem podiņā vai salda drumstalu kūka ar sautētiem bumbieriem ir vien daži no īpaši garšīgu recepšu piemēriem, ko ēdiena emuāriste, stiliste un fotogrāfe Britt Paju radījusi mums šai sezonai. Iedvesmojies jaunajā Stockmann septembra mēneša žurnālā. Mēs vēlam tev jauku rudeni un daudz interesantu un gardu eksperimentu.

 

SĒŅU VALSTĪBAS RAŽA

Vasaras beigas un rudens ir laiks, kad meži ir pilni ar dabas bagātībām. Droši vien nav neviena latvieša, kurš nezinātu zeltaini dzelteno gaileni vai neatpazīto lepno apšukungu.

Sēņu sezonas laikā Stockmann Delikatess piedāvā svaigas gailenes, kā arī kulinārijas piedāvājumā — gaileņu mērci.

Sēņu uzturvērtība rosina tās iekļaut ēdienkartē ne tikai rudenī, bet arī citās sezonās, tāpēc pēdējos gados uz mūsu šķīvjiem ir parādījušās dažas citas, daudz eksotiskāka izskata gardēžu iecienītas sēnes. Tās vietējā mežā starp sūnām neatradīsi, bet Stockmann Delikatess piedāvā šīs sēnes klientiem visu gadu.

Austersēnes

Garšīga sēne ar zemu kaloriju daudzumu, kas bagāta ar vitamīniem, aminoskābēm un minerālvielām. Pateicoties riekstainai garšai un gaļīgai tekstūrai, piemērota cepšanai uz pannas, sālīšanai, marinēšanai, grilēšanai un pievienošanai zupās.

Šimeji

Sēne no Japānas, ko var pievienot gaļas ēdieniem, zupām un vokiem. Sēnei ir nedaudz kraukšķīga tekstūra un maiga riekstu garša. Šimeji satur varu, B grupas vitamīnus, kāliju un cinku, kā arī olbaltumvielas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas dārzeņu cienītājiem. Šīs sēnes ieteicams vienmēr lietot pagatavotas, jo tām piemīt nedaudz rūgta garša, tomēr gatavojot rūgtums pilnībā izzūd.

Enoki

Japāņu virtuves pārstāvei, garkājainajai Enoki sēnei ir viegli saldena garša un patīkami kraukšķīga tekstūra. Tā kā tai ir samērā trausla uzbūve, arī gatavošanas laiks ir īss, un tās jāpievieno beigās. Lieliski sader ar ramen un wok ēdieniem, kā arī svaigiem salātiem.

 

IZVĒLIES SAVU IEPIRKŠANĀS DIENU

Izvēlies savu iepirkšanās dienu 1.-27.09. un saņem visas dienas garumā 20% atlaidi jaunajām modes un mājas preču kolekcijām universālveikalā un e-veikalā, kā arī 10% atlaidi – Stockmann Delikatess un kosmētikas precēm universālveikalā.

Meklē īpašo iepirkšanās dienas kuponu MyStockmann aplikācijā un iepērcies universālveikalā un e-veikalā.

LEJUPIELĀDĒ APLIKĀCIJU App Store vai Google Play