Perle Noire kaviārs

Kas padara to tik īpašu? Lieliskas dabas vides, lopkopības prakses, kas respektē vietējo ekosistēmu un zivju labturību, un augsto kaviāra standartu, kas nonāk katrā produktā.. Zvejas vieta atrodas Périgord Noir reģionā Francijas dienvidrietumos, un tā atrodas Natura 2000* teritorijā. Klasifikācija, kas nozīmē, ka saimniecības teritorijā nenotiek kaitīgas cilvēka darbības. Pašlaik produkti tiek pārdoti Beļģijā, Šveicē, Vācijā, Marokā, Īrijā, Itālijā, Spānijā, Honkongā un AAE.

 

Caviar Perle Noire Melnie ikri Experience 100 g 220,-

Experience ir unikāli ikri, kurus nogatavina vienu līdz trīs mēnešus, sālīti ar tīru sāli. Tam ir izteikta joda garša, ar riekstu un jūraszāles notīm. Mēs esam izvēlējušies šos kaviārus pasterizēt, lai iegūtu stingru tekstūru, kā kā arī palielināt glabāšanas laiku.

Caviar Perle Noire Melnie ikri Prestige 50 g 200,-

Prestige ir izcili ikri, kas atlasīti pēc izmēra un krāsas. Kaviāra meistars izvēlas piemērotāko laiku to pārsaiņošanai. Īpaši smalka un gara garša, sviestaina un jūras garša. Šie retie ikri veido tikai 2 līdz 3% no produkcijas.

Caviar Perle Noire Melnie ikri Impertinent 50g  100,-

Impertinent ir jauni ikri. Īss nogatavināšanas periods no divām līdz divām nedēļām mēnešus piešķir krēmveida, sviestainas un gludas notis un maigu riekstu aromātu.

Caviar Perle Noire Melnie ikri Classique 50g 120,-

Classique ir klasisks kaviārs ar pilnvērtīgu jūras garšu, un ilgu pēcgaršu. Nogatavināts 6 līdz 12 mēnešus Origines kastēs. Šajās kastēs kaviārs nogatavojas lēni, pakāpeniski atklājot vairākus aromātus.

Caviar Perle Noire Foreles pasēte 100g  8,80

Dabīgas un garšīgas Crémeux pastas ir sagatavotas, lai iegūtu ideālu smērējumu aperitīvu ēdieniem. Tos gatavo tikai no svaigām un kūpinātām zivīm, krēma crème fraîche un agara-agara. Stores Crémeux ir smalkas un saldenas garšas, savukārt forelei ir izteiktāks aromāts.

Caviar Perle Noire Foreļu ikri 180g 22,50

Foreļu ikriem ir izcila kvalitāte, pateicoties labvēlīgajiem un rūpīgajiem apstākļiem, kādos mēs audzējam savas zivis. Šiem pievilcīgiem kraukšķīgajiem apelsīnu ikriem ir svaiga un nedaudz sāļa garša.