DĀVANU PAKALPOJUMI

IZVEIDOJIET VĒLMJU SARAKSTU SAVIEM SVĒTKIEM

Ļaujiet saviem viesiem vieglāk atrast īsto dāvanu, izveidojot dāvanu vēlmju sarakstu Stockmann e-veikalā! Savu vēlmju apkopošana vienā sarakstā, nodrošinās iespēju saņemt tieši tādas dāvanas, kādas Jums patīk.

Vēlmju saraksta izveidošana ir vienkārša: izvēlieties savus iecienītākos produktus no mūsu e-veikala, pievienojiet tos vēlmju sarakstam un kopīgojiet saiti uz sarakstu ar viesiem. Saņemot vēlmju saraksta saiti, Jūsu viesi redzēs sarakstā pievienotās preces un varēs tās pievienot iepirkumu grozam e-veikalā. Pēc pievienošanas tās sarakstā parādīsies kā rezervētas, tādējādi visi vēlmju saraksta lietotāji varēs ērti redzēt, kuri dāvanu pieprasījumi jau ir izpildīti.

Vēlmju sarakstu varat izveidot, ja esat pieteicies e-veikalā kā MyStockmann biedrs. Ja vēl neesat MyStockmann biedrs, varat viegli pievienoties ŠEIT.

 

 

DĀVANU GROZI

Nepieciešama dāvana draugam. kolēģim vai biznesa partnerim? Mēs esam sarūpējuši dažādus īpašus dāvanu grozus – ar izsmalcinātām delikatesēm, ar klasiskiem  gardumiem, ar Latvijas delikatesēm, kaut ko piemērotāku dāmām, īpašu izlasi kungiem un daudz ko citu. Dāvanu grozus komplektējam arī pēc Jūsu vēlmēm.

Palīdzēsim izvēlēties neaizmirstamu dāvanu visiem svētkiem! 

Delikatess dāvanu grozus meklējiet ŠEIT.

 

DĀVANU GIDS

Dāvanu sarūpēšana saviem mīļajiem, draugiem un kolēģiem var būt gan patīkams un priekpilns piedzīvojums, gan laikietilpīgs un satraukumu pilns process. Īpaši, ja dāvanu saņēmēju ir daudz un nav ideju, ko dāvināt.

Tāpēc aicinām izmantot Stockmann dāvanu gida pakalpojumus, kurš konsultācijas laikā piemeklēs labākās un atbilstošākās dāvanas to saņēmējiem no visa plašā Stockmann sortimenta – sākot no kosmētikas un aksesuāriem, līdz pat mājas precēm.

Vairāk lasiet ŠEIT.

 

PERSONISKĀ IEPIRKŠANĀS AR STILISTU

Uzdāvini  draugam vai draudzenei individuālo iepirkšanos kopā ar stilistu. lai palīdzētu vieglāk orientēties mainīgajā modes pasaulē! Iepirkšanās laikā dāvanas saņēmējam būs iespēja uzzināt, kā veidot vai izkopt savu personīgo stilu, kādas ir modes tendences, kā arī stilists palīdzēs izvēlēties dažādām dzīves situācijām un notikumiem piemērotāko apģērbu.

Kopā ar pakalpojumu varat iegādāties arī Stockmann dāvanu karti ar paša izvēlētu summu, ko saņēmējs var izmantot savu iecienītāko preču iegādei. Dāvanu karti modes konsultācijām iespējams iegādāties Stockmann pastāvīgo klientu servisā 4. stāvā.

Vairāk lasiet ŠEIT

 

STOCKMANN DĀVANU KARTE

Ja vēlies uzdāvināt ko praktisku un iekārojamu, tad Stockmann dāvanu karte ir lielisks risinājums! Stockmann universālveikala dāvanu karte ir lieliska ideja dāvanai, kad īstās dāvanas atrašana šķiet izaicinājums, jo dāvanu kartes saņēmējs var izvēlēties sev piemērotu preci vai pakalpojumu no Stockmann Somijas un Baltijas universālveikaliem.

Vairāk lasiet ŠEIT

Pērciet dāvanu karti ŠEIT.

 

DĀVANU IESAIŅOŠANA

Dāvanas atlasītas un pievienotas iepirkumu grozam, bet tās joprojām ir skaisti jāiesaiņo? Mūsu cilvēku prasmīgās rokas iesaiņo pie mums iegādātās dāvanas skaistos dāvanu papīros, kastītēs vai dāvanu maisiņos pēc īpašām Stockmann vadlīnijām, lai uzreiz varat doties ciemos un aizmirst par dāvanu saiņošanu! Stockmann e-veikalā dāvanu iesaiņojumu varat uzreiz pievienot iepirkumu grozam un nosūtīt dāvanu tieši saņēmējam!

Vairāk lasiet ŠEIT.

 

PIEGĀDE UZ MĀJĀM

Līdzās labai gaumei un augstas kvalitātes produktiem mēs visaugstāk novērtējam savu klientu laiku. Iepērkoties Stockmann modes, mājas preču vai Stockmann Delikatess nodaļās, pirkumiem virs 200€, Rīgas pilsētas robežās iespējams izmantot preču piegādes pakalpojumu bez maksas*. Piedāvājums attiecas arī uz dāvanu grozu pasūtījumiem.

Pakalpojums pieejams tikai MyStockman platīna līmeņa klientiem.

*Pakalpojums neattiecas uz Euronics un XS rotaļlietas veikaliem.

Vairāk par piegādes uz mājām pakalpojumu varat lasīt ŠEIT.

 

WOLT

Tagad Wolt aplikācijā iespējams pasūtīt arī gardēžu iecienītus produktus no Stockmann Delikatess, kā arī Stockmann kosmētikas un mājas preču labākos zīmolus, saņemot savu pirkumu stundas laikā.

Piegāde pieejama no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 10.00 līdz 19.00 6 km rādiusā no universālveikala, kā arī Mežaparka teritorijā. Minimālā pasūtījuma summa ir 9 EUR, savukārt Stockmann Delikatess pasūtījumiem virs 30 EUR piegāde – bez maksas. Izmanto iespēju savu pasūtījumu iesaiņot arī kā dāvanu.