IEKĀRTO MĀJU LIELDIENĀM

Mājas rotāšana Lieldienām ir brīnišķīgs veids, kā radīt jautru, krāsainu un elegantu atmosfēru. Izrotā savu māju svētku noskaņās ar eleganti klātu galdautu, stilīgiem traukiem un salvetēm. Papildini atmosfēru ar svecēm un rūpīgi atlasītiem dekoriem ar svētku motīviem.

 

Pavasara krāsās

Saulainās pavasara krāsas un smalkie ziedu raksti ienes mūsu mājās pavasarīgu atmosfēru. Priecīgi krāsaini mēbeļu tekstilizstrādājumi un eleganti trauki un dekorācijas rada perfektu harmoniju pie Lieldienu svinību galda. Droši kombinē zaļo ar gaiši rozā vai citiem pasteļtoņiem, lai atdzīvinātu galdu, radot skaisti sabalansētu krāsu paleti.

 

Dekorācijas rada noskaņojumu

Olas, cāļi un truši ir pazīstami Lieldienu simboli, no kuriem var smelties iedvesmojošas idejas mājas dekorēšanai un iekārtošanai. Piemēram, mazas zaķa un cālīša figūriņas var pievienot galdam rotaļīgu nokrāsu, paspilgtinot Lieldienu ballītes noskaņu ar smalkiem akcentiem.

 

 

 

Māja uzzied

Ziedi ir pavasara zīme, un Lieldienās noteikti būs saulainas narcises un sulīgas hiacintes. Baltas, rozā vai gaiši violetas hiacintes rada iespaidīgu pušķi blakus pazīstamajām narcisēm un tulpēm. Lieldienu laikā vāzei var pievienot arī bērza zarus vai vītolus, radot harmonisku vidi ar pavasara noskaņu.

 

 

 

Uzklāj galdu

Lieldienas aicina ģimeni un draugus pie kopīga galda, radot mājīgu atmosfēru ar gardiem ēdieniem, pavasarīgām krāsām un ziediem. Pasteļkrāsas, piemēram, dzeltena, gaiši zaļa un balta, ir lieliski piemērotas pavasara ballītei. Tradicionālajam galda klājumam svaigumu piešķir nelieli krāsaini akcenti, piemēram, sveces vai salvetes košās krāsās un pavasarīgos rakstos. Dabiski elementi, piemēram, koka griešanas dēļi vai zaļas detaļas, papildina kopējo atmosfēru ar pavasarīgu sajūtu.

 

 

Neatkarīgi no tā, kādas ir Tavā ģimenes Lieldienu svinēšanas tradīcijas, mājas dekorēšana šim brīnišķīgajam laikam vienmēr ir jautra! Pievieno telpai dabas pieskārienu ar pūpolu zariem, klāj jauku pavasara iedvesmotu svētku galdu un iededz aromātisku sveci ar patīkamu svaigu aromātu, lai radītu perfektu svētku atmosfēru!