NUUK urbāni industriālais dizains

Vide, ko veidojam sev apkārt, rada stāstu par mums, tāpēc tas, ar ko mēs veidojam šo vidi, jāizvēlas pārdomāti un rūpīgi.

 

NUUK krēsls – tas ir komforts un mājīgums apvienojumā ar askētisku urbānā industriālisma šarmu. Latvijā ražoti dizaina atpūtas krēsli, kuru radīšanas procesā domāts par kvalitāti, ērtību un estētiskumu. NUUK krēsli veidoti minimālistiskā Ziemeļvalstu stilā, pievēršot uzmanību metāla izturībai, tekstila tīkla vienkāršībai un cilvēka labsajūtas pamatprincipiem, lai radītu baudu gan acīm, gan ķermenim. NUUK atpūtas krēsli ir kā interjera hameleons – tie radīti, lai pielāgotos jebkurai situācijai un padarītu to vēl baudāmāku, kamēr Tu piedzīvo savas dzīves skaistākos kopābūšanas mirkļus vai mierīgus atpūtas brīžus ar ģimeni, draugiem, kolēģiem vai vienatnē. NUUK krēsli atradīs vietu gan stilīgās biroja telpās, gan mājīgā viesistabā, gan elegantā dārza terasē. Pateicoties to dizainam, krēsli ir vienkārši apvienojami ar dažādiem interjera priekšmetiem, istabas augiem un citiem elementiem, lai atbilstu telpas dizainam un radītu nepieciešamo minimālisma, industriālisma vai biofilā dizaina noskaņu simfoniju.

Kā lielisks papildinājums gan interjeram, gan NUUK veidotajam krēslam, būs NUUK metāla konstrukcijas galdiņš ar bērza saplākšņa virsmu, kas pieejams 2 dažādos izmēros. Tas var kalpot gan kā palīgelements krēslam, uz kura atstutēt kājas, lai gūtu vēl ērtāku krēsla lietošanas pieredzi, gan kā īpaši mūsdienīgs industriālā stila galdiņš ikdienas vajadzībām. Lai gan galdiņi lieliski sader ar NUUK krēsliem, tie arī individuāli spēs piešķirt šarmu ikvienā telpā un interjerā. Atšķirībā no mazākā izmēra galdiņa, lielākais galdiņš ir ar pietiekami plašu virsmu, lai divatā ieturētu pusdienu maltīti vai novietotu lielo picas šķīvi izsalkušai draugu kompānijai. Tāpat kā NUUK atpūtas krēsli, arī galdiņi, apstrādāti ar beici un vasku, ir pietiekami izturīgi lietošanai ārā, saglabājot koka labās īpašības arī skarbos un mitros laikapstākļos.

 

Nuuk Chair mazais krēsls 390,- / Nuuk Chair lielais galds 130,- / Nuuk Chair mazais galds 110,- / Nuuk Chair lielais krēsls 440,-

Preču paraugus iespējams apskatīt un pasūtīt 4.stāvā.