PAVASARA MĒBEĻU TENDENCES

 

 

Pavasaris ienes svaigas un iedvesmojošas tendences mājas iekārtošanā, starp kurām dominē spilgta košu krāsu dažādība. Sezonas interjera dizaina tendencēs uzsvars tiek likts arī uz ziedu rakstiem, un jaunajos dizaina virzienos ir daudz jautra rotaļīguma. Iedvesmojies no sezonas valdzinošajām dekoru tendencēm un atjaunini savu māju pavasarim!

 

Saulainās krāsas

Sezonas košās modernās krāsas tagad priecē gan mājas tekstilā, gan mēbelēs, traukos, gan virtuves aksesuāros. Spilgti sarkans, koši elektriski zils un saulains dzeltens piešķir interjeram jautru pavasara noskaņu.

 

Gaisīgie pasteļtoņi

Mēbeļu tekstilizstrādājumi un praktiski sadzīves priekšmeti tagad ir bagātināti ar lavandu, piparmētru, debeszilu un maigu persiku, ko krāsu kompānija Pantone izvēlējās par gada trenda krāsu. Maigo pasteļtoņu kombinācija piešķir telpai maigumu un izceļ detaļas spilgtās krāsās.

 

Ziedošās mājas

Ziedi ir droša pavasara zīme, un atsvaidzinošus ziedu rakstus šopavasar var redzēt gan interjera tekstilizstrādājumos, gan traukos. Ar to palīdzību Tu viegli un ātri vari ienest interjerā pavasarīgu izskatu. Kura krāsu shēma Tevi iespaido – vai mirdzoši tropiskie, maigi rozā vai nomierinoši zaļā elegance?

Jauna dizaina klasika

Stikls, metāls un koks ir izmantoti mūsdienīgā dizainā, jo tajos ir apvienots estētiskais skaistums un praktiska lietošanas vienkāršība. Jaunās dizaina tendences piesaista uzmanību ar savām individuālajām formām un košajām krāsām.

 

Unikāls apgaismojums

Ienes gaismu mājās ar unikāliem dizainiem – interesantas un vēl neredzētas formas lampas, padarīs Tavas mājas dizainu īpaši neaizmirstamu.