Solījums, kas piepildās – ēdīsim veselīgāk

Jauno gadu sākot, ir labi atskatīties uz pagājušo gadu un apsolīt sev ieviest ikdienā jaunus, veselīgākus ieradumus, lai uzlabotu savu ikdienu un dzīves kvalitāti. Veselīgs uzturs ir ļoti nozīmīgs gan labsajūtai, gan ikdienai, tāpēc ļoti daudzi cilvēki, jaunu gadu sākot, apņemas uzlabot tieši savus ēšanas paradumus. Piedāvājam jums dažādus veselīgus un gardus produktus no Stockmann Delikatess klāsta, lai janvārī veiktās apņemšanās būtu vieglāk pildīt arī turpmākajos mēnešos. Aicinām izmēģināt dažādus jogurtus ar labajām baktērijām zarnu trakta darbības uzlabošanai, piedāvājam ieskatīties mūsu īpaši plašajā kvalitatīva dzeramā ūdens sortimentā, nobaudīt svaigo tomātu jauno ražu un daudzus citus interesantus produktus.

 

Veselīgām brokastīm

Piedāvajam 2 borkastu receptes, kurās izmantojams gan Fermentful kefīrs, gan NutriBoom auksti kaltētās augļu un ogu uzkodas.

Linsēklu putra

UZ RECEPTI>

Brokastu pankūkas

UZ RECEPTI>

 

Labās baktērijas – veselībai un imunitātei

Lai cilvēka organismā viss būtu līdzsvarā, labās baktērijas ir ļoti nepieciešamas. Tās palīdz saglabāt veselību, uzlabot pašsajūtu un imunitāti. Stockmann Delikatess sortimentā ir dažādi jogurti un citi produkti ar labo baktēriju pievienoto vērtību.

Cantero de letur BIO kazas piena jogurts, 250 ml 2,65 Fermentful fermentēts zaļo griķu dzēriens 330 ml 2,50 Yakult Dzēriens ar probiotiķiem 65g x 6 gb 4,95 Pastoret deserts ar mandeļu pienu, 500 g 3,95

 

Jaunā raža no Getliņiem

Getliņu siltumnīcas ik sezonu katram Latvijas iedzīvotājam saražo vienu tomātu un gandrīz vienu gurķi. Getliņi audzē tomātus kopš 2011. gada, nodrošinot tos sezonā, kad Latvijā ir vismazāk pieejami veselīgi vietējie dārzeņi. Getliņu tomātu tirdzniecības sezona ik gadu sākas novembrī un turpinās līdz augustam. Ik gadu agronoms ar komandu iestāda ap 25 000 dažādu šķirņu tomātu stādus. Piegulošajā atkritumu poligona teritorijā ir uzbūvētas mūsdienīgas siltumnīcas, kurās tiek izmantotas atkritumu noglabāšanas laikā radušās gāzes, kas tiek pārvērstas siltumā un elektrībā.

Getliņu tomāti dzeltenie, Latvija, 1 kg 6,95 Getliņu tomāti Fujimaru, Latvija, 1 kg 6,95 Getliņu kiršu tomāti Amarosi, Latvija, 1 kg 6,95 Getliņu tomāti aveņu Haiku, Latvija, 1 kg 6,95

 

Ūdens – spirdzinošs un veselīgs

Pareiza ūdens balansa uzturēšana ir izšķiroša loma veselībai un labsajūtai, taču daudzi cilvēki katru dienu nelieto pietiekami daudz šķidruma. Apmēram 60 procentus ķermeņa veido ūdens, un apmēram 71 procentus planētas virsmas klāj ūdens. Stockmann Delikatess plašs labāko starptautisko zīmolu ūdeņu piedāvājums, ko aicinām izmēģināt. Ūdens dzeršana ir viena no veselīga dzīvesveida pamatvērtībām un, dzerot kvalitatīvu un gardu ūdeni, ir vieglāk izpildīt apņemšanos – dzert vairāk ūdens ikdienā!

Veen gāzēts ūdens, 330 ml 1,84 Voss gāzēts minerālūdens ar laimu, 375 ml 3,20 ISBRE minerālūdens 1 l  1,95 Fujine gāzets ūdens, 500 ml 2,98