SUNNYLIFE – jautrākai pludmales sezonai

SUNNYLIFE vienmēr ir uz viļņa ar plašo peldlīdzekļu un piepūšamo pludmales atpūtas klāstu. Šajā sezonā ienirt jautrībā iespējams katrai vecuma grupai. Kurš ir teicis, ka mūsu piepūšamās preces atpūtai ūdenī ir domātas tikai bērniem? Atgādinot par bērnības vasaru jautrību, SUNNYLIFE radīs prieku visas sezonas garumā arī pieaugušajiem. Radiet nepārspējamas vasaras peldes, chill zonas vai pludmales ballītes ar SUNNYLIFE.

 

Dibināts 2004. gadā, SUNNYLIFE ir pasaules vadošais vasaras dzīves stila zīmols, radīts, lai sniegto visu nepieciešamo un labāko saules sezonā.

 

Radies Sidnejas pludmalēs, zīmols tika izveidots ar vienkāršu mērķi: dalīties Austrālijas autentiskajā vasaras stilā ar pārējo pasauli. Šodien mūsu produktus var atrast pludmalēs, baseinos un saules pielietos brīvdienu galamērķos visā pasaulē.

 

Sunnylife ir atzīts zīmols, pateicoties tā plašajām sezonālajām kolekcijām, kurās pārstāvēts ikviens iedomājamais vasaras modes priekšmets. Moderna, izteiksmīga grafika, pamanāmas uzdrukas un progresīvs iepakojums raksturo mūsu preču zīmi. Sunnylife nepārtraukti rada jaunus saulainus produktus, kas piedāvā inovācijas, kvalitāti, stilu un funkcionalitāti. Tā ir ideāla vasaras produktu izvēle!