Sensai zīmola dienas

Aicinām uz SENSAI zīmola dienām 19. un 20. oktobrī!

Visiem SENSAI zīmola produktiem -20% atlaide, dāvana par pirkumu virs 250 €, divas uzlīmes lojalitātes kartītē par katriem 100 €.

Iepazīsti zīmola jaunumus, satiec zīmola skaistuma ekspertus un saņem īpašas konsultācijas un iespēju par pirkumu virs 300 € izbaudīt bezmaksas procedūru ar individuāli piemeklētiem SENSAI produktiem iepriekš pierakstoties pie konsultanta mūsu stendā.

 

JAUNUMI

NOMIERINOŠA AIZSARGĀJOŠA KRĒMMASKA 60 ml 174,00 €

Jauns fokuss uz trauslu ādu, kas ietver greznību un funkciju. Tā ir pavisam jauna aizsargājoša, lutinoša un labsajūtu sniedzoša sejas maska. Šis noslēdzošais tavas ādas kopšanas rituāla solis mazina apsārtumu, sausumu un raupjumu, vienlaikus tūlītēji nomierinot to. Katra maskas kārta ir kā apskāviens, kas ved uz elastīgu, mīkstu un izturīgu zīdainu ādu.

Īpašības:

Dubultā aizsargājošā kopšana, uzlabo ādas barjerfunkciju, stabilizē ādas stāvokli kopumā, ievērojami uzlabo ādas gludumu un apjomu, novērš apsārtumu.

Aizsargslāņa/barjeras sastāvs rada lutinošu, aizsargājošu sajūtu un maigu kopšanu trauslai ādai.

Koishimaru Silk RoyalTM CB veicina hialuronskābes izstrādi, uzlabo ādas barjerfunkciju un samazina blāvumu.

Ieguvumi:

Iekļauj trauslu ādu aizsargplīvurā.

Uzreiz pēc uzklāšanas nomierinošais plīvurs ir pamanāms, āda ir vienmērīgi iekļauta maigā aizsargbarjerā, kas noslēdz mitrumu tajā.

Uzlabota ūdens noturēšanas spēja, kas stiprina barjerfunkciju un pašu ādu jaunai komforta sajūtai

Ādu maigi apņem visdārgākais zīds.

Tas nodrošina ērtu nomierinošu sajūtu, samazina ādas apsārtumu un kairinājumus.

Mīksta, gluda un apjoma pilna zīdaina āda.

Klīniski pārbaudīts jutīgai ādai.

Lietošana: Paņem atbilstošu daudzumu (apm. 1 ml) un vienmērīgi maigi uzklāj uz visas sejas ādas kopšanas rituāla beigās. Uzklāj atkārtoti uz sausām, raupjām problemātiskām vietām. Masku var klāt arī no rīta pirms grima. Ja ir vajadzīgs papildu SPF, uzklājiet to virs nomierinošās aizsargājošās maskas. 

 

SKROPSTAS PAGARINOŠĀ TUŠA LASH LENGTHENER 38°C 10 ml 42,90 €

Skropstas pagarinošā tuša rada izsmalcinātas skropstas – skatoties no jebkura leņķa, ar dramatisku pagarinājumu, skaistu formu kā arī intensīvi melnu krāsu.

Īpašības:

Izlīdzinošā Elastīgā Formula rada maksimālu garumu.

Formulas galvenā iezīme ir savērptie un mikro emulsijas polimēri. Pateicoties šim maisījumam, skropstu tuša labi stiepjas uz skropstām un pagarina bez papildu šķiedrām sastāvā.

Katra skropsta ir vienmērīgi pārklāta ar līdzenu, elastīgu tušas kārtu, iegūstot intensīvu, melnu, mitri mirdzošu finišu.

Īpašā birstīte nodrošina ļoti līdzenu pārklājumu un nokrāso pat īsākās skropstas.

Ieguvumi:

Viegli uzklājas un sasniedz pat mazās skropstas un tās, kas atrodas acu kaktiņos.

Skaists, definēts pagarinošs un mirdzošs finišs.

Ietērpj skropstas mirdzošā, intensīvi melnā krāsā,

Rada izteiksmīgu, labi izteiktu efektu pagarinot un pārklājot katru skropstu.

Neizsmērējas un viegli noņemas ar siltu ūdeni.

Lietošana: Uzklāj LASH LENGTHENER 38°C vienmērīgām velkošām kustībām, izvairies no zig-zag uzklāšanas. Lai iegūtu dramatiskāku izskatu, varat klāt vairākos slāņos. Izmanto skropstu kondicionieri Lash Conditioner kā skropstu kopšanas masku katru vakaru.